Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Spoiler

Izgleda da taj spoiler potiče sa Sumejinog IG, iskreno se nadam da je to samo nešto trolovala. Ako je stvarno tako, onda se nadam makar da je neka taktika i da su se sami dogovorili, inače nemam reči.

 

Link to comment
Spoiler

Ja ne znam što bi on na to pristao, da se dogovore mislim. Potpuno je nebitno što je Mina protivnik, igra duela je takva da mogu šanse biti 50-50, dovoljno da ga zasvrbi nešto i da ne može da stoji mirno. Plus, Mina uopšte nije loša u igrama tog tipa, za dlaku joj omače ogrlica

 

  • +1 1
Link to comment

Kod crvenih stare priče, kod plavih ništa novo. Računaju da će nominovani izbaciti Minu, a ako ne uspe, nema veze, jedan favorit manje za pobedu i oslobađa mesto za dunstere u finalu.

Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

 

 

leptjebo gledam dijagonalno, i opet vidim vise od ovih sto redovno prate..:fantom:

nachi sumejina predstava™ je urodila plodom, postaje mi odvatnija od milice..

mrtva trka

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Nika je zabavnija 100x

 

plave žene su imale spa banju nedeljama, kad su Milica i Maša bile van stroja. otprilike je Nađa bljesnula tek kad je spala knjiga samo na nju (kad su oterali JovyZloby) a od Mine se tek pa ne može očekivati da pobedi N&N.

Nađa je užasno spora na poligonima, vadi je gađanje i to kad igra protiv ovih što su slabije u tome, dakle, upravo N&N. Njima dvema u snazi i brzini ne može da parira trenutno nijedna crvena žena.

ovo je cudno, mala je na početku bila metak

ja sam nju upamtila kao prijatno iznenadjenje, brza, borbena  spretna...

ova sad sporost mi deluje više psihološki, u fazonu 'briga me'  ili može biti taktika , odnosno  procena da bolje gađa ako ne lipše do cilja

Link to comment
3 hours ago, Sara said:

ova sad sporost mi deluje više psihološki, u fazonu 'briga me'  ili može biti taktika , odnosno  procena da bolje gađa ako ne lipše do cilja

 

Mislim da se o tome radi. Ako ide protiv Nevene ili Nike, svakako nema poente da se trka s njima, bolje da sačuva svežinu za gađanje. Kad je vukla ona kolica protiv Sumeje, dobro je zapela i čini mi se čak stigla pre nje. 

Mislim da sam konačno provalio zašto mi je ovaj Survivor tako zanimljiv iako su sve igre na istu foru, podseća me na biatlon, koji mi je omiljeni sport, pa taman da se malo popuni pauza do sledeće zime :D 

 

Na Twitteru vidim da se Hrvati pitaju ko je ovaj drugi voditelj koji samo stoji pored Marija i ćuti :rolf: Da su hteli da smisle nakaradniji koncept, ne bi uspeli. 

Link to comment

Opaaaa, klan 

Ko je u velikoj petorki ?

 

Milica, Maša, Steva, Vlada i nije valjda Stefan ? 

 

Koji smradovi bokte :ph34r:

Edited by dùda
Link to comment
Opaaaa, klan 
Ko je u velikoj petorki ?
 
Milica, Maša, Steva, Vlada i nije valjda Stefan ? 
 
Koji smradovi bokte [emoji185]
Ma jok... Moja pokojna baba Ljubica!

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, dùda said:

Opaaaa, klan 

Ko je u velikoj petorki ?

 

Milica, Maša, Steva, Vlada i nije valjda Stefan ? 

 

Koji smradovi bokte :ph34r:

 

Boki je davno pitao Stefana koga smatra favoritima za finale i on je rekao ovo četvoro (pored sebe, ofc). Oni sve vreme negiraju da su udruženi.

Edited by msv
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...