Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Propustih zbog Evrovizije, moram posle da premotavam. makar ću izbeći dragu ćerku Anu i njene roditelje :dry:

 

Elem, Twitter kaže

Spoiler

Imunitet imaju Tomislav ili Nevena

 

Link to comment
1 minute ago, PavleV said:

Bila bi fora da plavi nominuju nekog od favorita, a još veća da ga Mina izbaci. 😁

 

Što uopšte nije nemoguće, igre za eliminacije su specifične. Zato mi je drago što su crveni pobedili jer duel Mina vs Nađa stvarno ne bih imao živaca da gledam.

Link to comment

Sumeja je već imala jedan ovakav meltdown zbog poraza od Milice, tad ju je Nika podržavala, sad je imala potpuno drugačiju reakciju. Čini mi se da se Nika i Nevena lagano distanciraju od nje, nisu se previše obazirale što ova pizdi i indirektno opet pokušava da okrivi Gorana.

Verovatno i sama oseća da je ugrožena, u poslednje vreme se iskristalisala kao najslabija plava takmičarka, otprilike samo Minu može da pobedi, a da opet otvoreno udari na Gorana ne može.

Tena je od plavih najviše napredovala, to joj se mora priznati. Čini mi se da ona ove duele najozbiljnije shvata i da se priprema za njih. Nika je pala u Neveninu senku kao zvezda plemena, ali čini mi se da joj ne smeta to previše, čak i da joj prija što nije sav fokus na njoj. Ona je svoju poziciju odavno učvrstila, ima solidno da jede i baš je briga :D 

 

Koliko samo Bojan ne podnosi Minu :D 

  • +1 1
Link to comment

Sad gledam kako je Stevan (skoro jedini) imao drugaciju tehniku bacanja ragbi lopte i pogodio 2/2 u svom drugom krugu na poligonu.

Da li iko ovde smatra da je podelio svoje ragbi iskustvo sa Crvenim timom pred borbu i rekao im unapred kako bi bilo bolje da bacaju loptu?  :D

Link to comment
6 minutes ago, lostfanforever said:

Da li iko ovde smatra da je podelio svoje ragbi iskustvo sa Crvenim timom pred borbu i rekao im unapred kako bi bilo bolje da bacaju loptu?  :D

 

Ne, lik ćuti/smrdi sa strane sve vreme :D

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Halvard said:

Nika je pala u Neveninu senku kao zvezda plemena

Nika je zabavnija 100x

 

plave žene su imale spa banju nedeljama, kad su Milica i Maša bile van stroja. otprilike je Nađa bljesnula tek kad je spala knjiga samo na nju (kad su oterali JovyZloby) a od Mine se tek pa ne može očekivati da pobedi N&N.

Nađa je užasno spora na poligonima, vadi je gađanje i to kad igra protiv ovih što su slabije u tome, dakle, upravo N&N. Njima dvema u snazi i brzini ne može da parira trenutno nijedna crvena žena.

  • -1 1
Link to comment

Nevena je na poligonu zmaj i tu joj niko nije ravan, ali na gađanju je čudna. Ili počisti sve uz 1-2 promašaja ili totalno zabaguje pa ne može vola da ubode, nema sredine. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:
  Hide contents

Nominovali su Gorana opet

 

 

16 hours ago, Shaq said:

po reakciji mine u najai, deluje da su plavi opet napravili neku nebulozu tipa goran/nika

 

leptjebo gledam dijagonalno, i opet vidim vise od ovih sto redovno prate..:fantom:

nachi sumejina predstava™ je urodila plodom, postaje mi odvatnija od milice..

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...