Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 minutes ago, Milošica said:

Meni je Stevan nekako bas interesantan lik.

 

Pri tome, to ne kazem ni u pozitivnom ni u negativnom kontekstu.

 

 

Šta kažu zvezde za njega, Vodolija je :D

  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, dùda said:

pa zato što je ona mžk :D

 

sa tenisa - majka, žena, kraljica 

Serena Williams propo :lolol:

žmk dudo, žmk

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, msv said:

 

Šta kažu zvezde za njega, Vodolija je :D

Zanimljivo je da su od preostalih 8 u crvenom plemenu, cak troje sa sigurnoscu Vodolije. Steva, Masa i Milica.

Mina je Rak(vidi se iz aviona), a Nadja je valjda izmedju Ovna i Bika, mislim Ovan. Za Stefana, Vladu i Branka nisam nasao.

 

Inace, Sumeja je isto Vodolija. Za ostale ne znam. 

 

Stevan ima Mesec u Ribama, dosta je emotivniji nego sto pokazuje.

 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, Valkyrie said:

To ja hiperbolišem ponukana hajpom s Twittera o Sv Neveni Plavoj, zaštitnici nejakih pa jakih karika. Gledala sam snimke sa plemenskog iz Cro verzije, jedno 5-6 minuta je trajao Nevenin monolog o Nađi, a iz komentara vidim da su i Nika i Tena imale šta da kažu tako da je Savet izrežiran tako da crveni sede a plavi ih jebu u mozak. Legitimno, ali ne znam šta se valja iza toga. 

 

Gledao sam ja Tenin deo. Mario je pitao koga od crvenih vidi u finalu, ona kaže Milica, Stefan (bez nekih obrazlaganja), Nađa - i tu onda kreće dvominutni hvalospev o Nađi kao igraču koji se najviše popravio od početka i zaslužuje prolazak u finale, dok ovo dvoje hoće da eksplodiraju u sebi :rolf:

 

Sigurno nije 100% spontano, zna produkcija šta radi, ali plavima se baš namestilo. Doduše, za Nevenu stvarno mislim da se identifikuje s Nađom jer se i sama u životu verovatno nalazila u poziciji underdoga. 

  • +1 1
Link to comment

Uf... kakva Nadjina životna priča! [emoji22] Sada je volim još više! [emoji3531]

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

šta je ispričala. gledam rts. 

 

Spoiler

Majka umrla posle porođaja, maćeha je zlostavljala, otac u nekom trenutku "počeo da pije više nego inače"...

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...