Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

da, svakako nije sve onako kako mi to vidimo, ko će ga znati šta je prava istina, produkcija ima alate da manipuliše.

 

sa @Halvard bih se ipak složila, nekako mi se čini da su plavci počeli dobro da podprckuju crvene. ne verujem ni ja da oni nešto obožavaju nađu. 

Link to comment

taj plavi pravednički gnev koji su usmerili ka crvenima je 100% deo tog scenarija na koji aludira S.

mislim, pričamo o plemenu koje je pre par nedelja u veoma skotskoj agendi izglasalo svog najjačeg člana, i da produkcija nije reagovala i kaznila ih, Goran bi opet išao u duel a ne Ivana i Nevena. tako da, za moralisanje nek se pogledaju u ogledalo :valkbaksuz:

 

@Sara ne može da glasa za direktnog krivca (produkciju)

 

a za prskanje protiv komaraca no comment. imaju bar jednom po epizodi zadatak da se mackaju i bar jedno da kaže kako lepo miriše.

koji krindž

 

ima li plavi tim sponzora kojeg moraju da hvale?

 

 

Edited by Valkyrie
Link to comment

ja samo apelujem na nadju da batali te neke mašne i vodoskoke što radi od frizure. liči na čubaku. 

mina ispada faljen isus. 

sledeći da su stevan i milica. 

Link to comment

Valkyrie@Čisto sumnjam da je Stevan mislio na produkciju kao direktnog krivca. Učitavaš mu više kvaliteta nego što dečko pokazuje.

uostalom nek bude čovek pa otvoreno izgovori, a ne tako u šiframa 

 

Mnoge stvari (koje smo videli) ipak ne mogu da se pripišu režiji, tako da sigurno neki vid Nadjinog spec vaspitanja postoji, a sad u kojoj meri je zaslužila takav tretman ako to uopšte i može da se zasluži ko zna 

 

mene ovo asocira na školu, bude one dece koju maltretiriraju samo zato što ne uzvraćaju

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, PavleV said:

Ne znam zašto je Milica Nađu "uzela na zub", ali mi je još nejasnije zašto se ljuti kada joj ova uzvrati nominacijom? 😁

zato što je put do pakla ... znaš već šta

patologija neka 

Edited by Sara
Link to comment
17 minutes ago, Sara said:

Valkyrie@Čisto sumnjam da je Stevan mislio na produkciju kao direktnog krivca. Učitavaš mu više kvaliteta nego što dečko pokazuje.

uostalom nek bude čovek pa otvoreno izgovori, a ne tako u šiframa 

Pa na koga onda? Ako nije produkcija koja kreira scenario i režira scene? Nebitno, ja sam i napisala da mu je obrazloženje glupo zakukuljeno i tu je Nađa u odnosu na njega imala petlju jer je otvoreno kazala šta ima. Doduše, nje se i tiče.

11 minutes ago, Sara said:

kako je uopšte došlo da se 'plavi-moral-pravda' nađu u istoj rečenici:D

To ja hiperbolišem ponukana hajpom s Twittera o Sv Neveni Plavoj, zaštitnici nejakih pa jakih karika. Gledala sam snimke sa plemenskog iz Cro verzije, jedno 5-6 minuta je trajao Nevenin monolog o Nađi, a iz komentara vidim da su i Nika i Tena imale šta da kažu tako da je Savet izrežiran tako da crveni sede a plavi ih jebu u mozak. Legitimno, ali ne znam šta se valja iza toga. 

Link to comment

tjah, gledam samo nas prenos, oba bi me poslala pravo u ludaru. Ko zna šta bih sve zaključila:cry:

moram da smanjim ovo

 

to ti kažem, niko ne zna šta je Stevan mislio, a moguće ni on sam

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

a za prskanje protiv komaraca no comment. imaju bar jednom po epizodi zadatak da se mackaju i bar jedno da kaže kako lepo miriše.

koji krindž

 

Bilo je toga i ranije, Pionir je slao neke slatkiše ili tako nešto.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Meni je Stevan nekako bas interesantan lik.

 

Pri tome, to ne kazem ni u pozitivnom ni u negativnom kontekstu.

 

pa jeste, sve podiže na jedan viši nivo

naročito u psihološkom smislu:D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...