Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Just now, Sara said:

Ne pricaj da Masa nije glasala za Nadju, plus za nju

Stefan valhda uvek glasa za Nadju

 

pa pokazali su, milica, bilder i mina za nadju, nadja za milicu, svi ostali za minu.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Sara said:

Ne pricaj da Masa nije glasala za Nadju, plus za nju

Stefan valhda uvek glasa za Nadju

 

Nađa ima 3, to su Milica, Suštinski i Mina

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, msv said:

 

U najavi nismo videli da li će se pojaviti neki junak da odbrani Nađu. Zanimljivo je da za nju nisu glasali ni Stefan, ni Maša koja kao važi za Miličinu pudlicu, plus Vlada jeste za Minu.

nisu ni mogli da prikazu, kad se to nije ni desilo.. pre ce biti da su ostali uleteli i dodatno nadju napusili, cenim da je mina prednjacila..:fantom:

Link to comment
7 minutes ago, zoki said:

Vendi je za ovog Ivo Andrić lično..

 

 


Sent from Tapatalk
 

 

E, hvala ti na ovome. Nisam na prvu  razumela sta je pesnik hteo reci. Sutra cu da analiziram

Edited by Sara
Link to comment

odgledah naknadno dabome :cry:

napokon “neka ide redom” i da se izbaci Mina pa nek navija iz žirija. Nađa je prelomila za koga da glasa nakon što ju je Milica stavila u isti koš s Minom, i hvala bogu na tome jer je do sad i ona bila dvolična (slučaj: Ramiz) u njihovom odnosu. Nisam očekivala da će tikva između Milice i Nađe pući na samom Savetu, ali ovako i jeste zanimljivo zbog faktora iznenađenja. Sad da vidimo da li će da odraste ili nastavi da šeni.

Vladimirov glas me je oduševio, stavio tačku na forsiranu romansu koju su izmislili i pokušali da ga uvuku u to na silu u više navrata. Stefan takođe prelomio i sjahao Nađi s kičme, ali samo da Stevan po prvi put to uradi. Ne znam na koji je forsirani scenario kojem Nađa indirektno doprinosi mislio ali cenim da aludira na “žrtva narativ” i konstantnu spiku voditelja i plavih o Nađi kao da se ceo Survivor vrti oko nje. Mislila sam da će glasati, kao i obično, za Minu, ali čim je izjavio da će da promeni kriterijum kojeg se do sad držao, posumnjala sam da će za Nađu (što ne podržavam, da bude jasno). Sve u svemu, zadovoljna sam ishodom, a posebno što Mina isijava stravičnom pasivnom agresijom nakon nominacije, lepo čini da se osećaju loše zbog pisanja njenog imena.

  • +1 1
Link to comment

ko sto rekoh juce, vlada je zacopan u mashu, i to vise nego sto je mina u vladu, razlika je u tome, sto je mina otvoreno rekla svoje filinge....

apropo situacije, gde se neki iznenadjuju vladinim glasom za minu..:fantom:

Link to comment
10 minutes ago, PavleV said:

Ko bi rek'o čuda da se dese... 😂

Mina nominovana. Realno trebalo je i pre Nigora.
 

 

Tja, crveni prvenstveno gledaju kakav je ko u igrama.

Link to comment
7 minutes ago, Shaq said:

ko sto rekoh juce, vlada je zacopan u mashu, i to vise nego sto je mina u vladu, razlika je u tome, sto je mina otvoreno rekla svoje filinge....

apropo situacije, gde se neki iznenadjuju vladinim glasom za minu..:fantom:

Kako da ja to nisam primetila?! Nemoguce.

 

sta je Vladi i Stefanu znacilo ono blebetanje o zaljubljivanju u vrsti?

Jel to neko ukapirao , ja mislila podjebavaju Bokija i bacaju dimnu zavesu

 

S druge strane 50 dana osudjeni na iste ljude, svasta moze da se desi.

Edited by Sara
Link to comment

Velike su šanse da crveni sutra opet izgube, ovo večerašnje glasanje samo će dodatno uneti negativnu energiju, Milica bi jedva čekala da pošalje Nađu u duel.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...