Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 minute ago, Shaq said:

i treba da nominuju nadju i da ispadne, cuti ko mutava dok je polivaju govnima, a presrecna kad se vrati da bi je opet polivali, a sve to  pored super beskorisnog stevana i branka jelte..:fantom:

A Mina. Pa, jebo te, ona je simbol beskorisnosti.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

i treba da nominuju nadju i da ispadne, cuti ko mutava dok je polivaju govnima, a presrecna kad se vrati da bi je opet polivali, a sve to  pored super beskorisnog stevana, branka i mine jelte..:fantom:

I to je vala istina.

Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

i treba da nominuju nadju i da ispadne, cuti ko mutava dok je polivaju govnima, a presrecna kad se vrati da bi je opet polivali, a sve to  pored super beskorisnog stevana, branka i mine jelte..:fantom:

Amin za to

Ali to je bukvalno jedini razlog zbog kojeg bih je ja izbacila

Sve se nadam najesce ih govnima kad tad  al izgleda da nece

  • +1 1
Link to comment

Crveno pleme je teška patologija, zato i gube.

Plavi su daleeeeeko zdravija ekipa.

 

Kod crvenih se puno loših stvari upetljalo, svega ima, od zlih osoba, do najgoreg patrijarhalnog mentaliteta, iskompleksiranih likova. Sada sve po malo isplivava.

  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

Crveno pleme je teška patologija, zato i gube.

Plavi su daleeeeeko zdravija ekipa.

 

Kod crvenih se puno loših stvari upetljalo, svega ima, od zlih osoba, do najgoreg patrijarhalnog mentaliteta, iskompleksiranih likova. Sada sve po malo isplivava.

Uzela ih je Milica od pocetka pod svoje ... zato ja konstantno izdvajam stevu, jer samo njega nije dovukla pod svoje skute

Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

Crveno pleme je teška patologija, zato i gube.

Plavi su daleeeeeko zdravija ekipa.

 

Kod crvenih se puno loših stvari upetljalo, svega ima, od zlih osoba, do najgoreg patrijarhalnog mentaliteta, iskompleksiranih likova. Sada sve po malo isplivava.

videlo se to i odma, jelte.. da se samokvotujem.. :fantom:

 

On 10.4.2022. at 15:34, Shaq said:

"nasi" su mi postali negledljivi odavno, ne zna se ko je veci manipulator, tako da ubrzavam kad su oni u kadru i kad pobedjuju..

long story short, navijam za plave, a glavni favoriti za prvo mesto su mi goran i nika

spacer.png

:fantom:

 

 

On 16.4.2022. at 1:43, Shaq said:

kao sto vec rekoh crveni su ozbiljna sekta..

satro glasaju za statisticki najsabiju kariku, iako i sam voditelj otkriva da to nije..

al i pored toga, pleme glasa se za nju, a izglasana je presrecna sto ju je pleme ukazalo tu "cast" da je posalju na pola noge od zbacivanja iz shoua..

no najjaci je mind fuck, kad nakon pobede izglasana je presrecna sto ce da se vrati u pleme koje ce je opet izglasati za najslabiju karoki, a i pleme je presrecno sto je pobedila, kako bi je opet mogli sledecom prilikom poslati na pola noge od shoua..

ako to nije skolski primer sekte, ne znam sta je:fantom:

 

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

Uzela ih je Milica od pocetka pod svoje ... zato ja konstantno izdvajam stevu, jer samo njega nije dovukla pod svoje skute

 

Ivona sad likuje "I hate to say I told you so" :D

 

Opa, Nađa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...