Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 minutes ago, dùda said:

dobro, neću da kažem da je ružan ,za mene je naprosto prosečan 

ali, moje mišljenje o tome je nebitno :D

Dudo, reci kuda se krećeš, kad takve često srećeš:D

  • Haha 2
Link to comment

Mene Stevan ne nervira što gubi, već što deluje kao da mu je baaaaaš sve svejedno, poligone odradi reda radi, pobedio ili izgubio sve isto. Čovek je u nekom svom filmu sve vreme. Moguće da je i on skapirao da neće biti izglasan do finala no matter what, pa mu se može, 'ladovina, opuštencija.

Mina ne ume pa ne ume, ali uvek dušu ostavi na onom poligonu, a i ruku na srce, u nekoliko igara baš nije imala sreće.

 

Zvučim sad kao oni pomahnitali fanovi sa Twittera, ali oko Nađe definitivno postoji neki issue, njene pobede se najmanje proslavljaju, često i kad pobedi budu tu neka prikenjavanja, sveukupno je neki čudan vajb. Zašto je tako, bemliga, verovatno postoji neki razlog koji ne vidimo.

  • +1 1
Link to comment

Ali stvarno o uslovima života u takmičenju najbolje govori činjenica da pobedničko pleme budžet za namirnice troši na TORTU. 

 

Doduše. bila bi vrhunska fora da nakon nekoliko nedelja rimskih bahanalija okrenu stvari i uvedu pravilo da dobijaš samo šaku pirinča i ono što sam uloviš, ali mislim da taj film nećemo gledati. 

  • +1 1
Link to comment

au, sledeći Survivor je naš, treba svi da se prijavimo

 

 

Edit: nije ni čudo što je Nigor onoliko popizdeo kad ga isteraše

Edited by Sara
Link to comment
1 hour ago, Sara said:

au, sledeći Survivor je naš, treba svi da se prijavimo

ja samo kad poludim, ili da se samoubijem :lolol:

doduše dobra je alternativa fat campu.

 

Nigor je od realitija kupio stan, osladilo mu se. Ko ga jebe.

Link to comment

Mozda bi njih dve mogle dogurati daleko, jer mi deluje da ce biti medju najdrazim clanovima suprotnih plemena i da od njih nece biti glasova ka jednoj i drugoj.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Milošica said:

Mozda bi njih dve mogle dogurati daleko, jer mi deluje da ce biti medju najdrazim clanovima suprotnih plemena i da od njih nece biti glasova ka jednoj i drugoj.

 

Da, ako svi budu mogli da glasaju za sve. Taj deo pravila još nisu objasnili.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Nevena opet brani Nađu

Da. Izgleda da ne umišljamo to maltretiranje Nađe, očigledno tu itekako ima nešto čim se Nevena tako angažovala.

Deluje kao jako dobra osoba (Nevena).

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...