Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

12 minutes ago, Sundance Kid said:

 

realno je slatkis i na poligonu kad pravi grimase zbog sunca.

 

meni lepsa od julienne moore.

 

Meni je podjednako lepa i bez šminke. Nika i Nađa takođe. Milica mi je čak i lepša u ostrvskom izdanju nego onako doterana. 

 

7 minutes ago, PavleV said:

Mina ni u kvizu da ostvari pobedu.:rolf:

 

Nju je zeznulo što je dobijala samo ona besmislena trivia pitanja, čini mi se ništa iz opšte kulture, tu bi se možda i pokazala. Mada, solidno je lupila za ono da beba kita popije samo 4 litra mleka dnevno.

Kad smo toga, ni Tomislav se nije proslavio sa onim da su 4 crvena kartona rekord na jednoj fudbalskoj utakmici. 

Link to comment

beba plavog kita, koja ima šest tona na rođenju, da pije dnevno mleka kao 2-3 ljudske bebe.... treba da si ozbiljno limitiran za tu pretpostavku.

Link to comment
57 minutes ago, Milošica said:

Kad ce da jedu gadosti? :fantom:

Sad... Poraženi dobiju crve i insekte za klopu, pobednici prase.... :fantom:

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

 

Kad smo toga, ni Tomislav se nije proslavio sa onim da su 4 crvena kartona rekord na jednoj fudbalskoj utakmici. 

pitanje nije bas najsrecnije™..

kada isti tim dobije 4 crvena, utakmica se prekida.. ako su crveni podeljeni posle utakmice, utakmica je vec odigrana, pa se ne moze reci da se to desilo za vreme trajanja utakmice.

sve u svemu, jako glupo pitanje.:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 1
Link to comment

Nije im bio tačan odgovor za količinu slatke vode na Zemlji-3%. Iznosi 2,5%. Još gori im je bio tačnan odgovor da stanovništvo Azije i Afrike čini 90% svetske populacije. Oko 5,9 milijardi od 7,9 milijardi još uvek nije 90%, već blizu 75%.

Link to comment

Water covers about 71% of the earth's surface. 97% of the earth's water is found in the oceans (too salty for drinking, growing crops, and most industrial uses except cooling).

...

Water Facts - Worldwide Water Supply.

 

Pored onog za kontinente, netačno je i za sisare i skakanje. 

Onako iz glave, pored slona ne mogu da skaču ni nilski konj ni lenjivac. Verovatno ih ima još. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Stevan briljira kao i obicno😂

Roko takodje😂😂

Nadja odlicna, sporija ali smirena. Bas dobra.

Najgori moguci poligon, uzas bozji, ja bih folirala bolest da izbegnem ovo valjanje kroz mulj

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...