Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ne mogu da se odlučim šta je bilo bolje:

a) Milica - svetsko prvenstvo u fudbalu 1756. godine

b) Maša - Titanik potonuo 1940. za vreme I svetskog rata (možda je ovo i najbolje, 2 blama u jednom)

c) Nika - 60x5=520 i e-mail u 19. veku

 

Tu negde je i Nađa sa raspadom Beatlesa 2000. godine.

  • +1 3
Link to comment

Milica tad mrtva ladna viče na Bokija: "Šta se hvataš za glavu?!"

Pa sport je, nije nuklearna fizika...

Edited by msv
Link to comment

žurka im je bila super, baš su slatki onako nasmejani i razigrani.

Rubi se razgalio lepo oko onih plesačica, pre toga se sprda da je platio Ivani da izbaci Jovy da “ne bi svašta bilo” kad se ujedine, ako do sad nije završila onda je sad def na aparaty :lolol:

 

Sve u svemu, kviz je bio višak zbog bisera ali sama proslava ujedinjenja je bila korektna. Mislim da je mogao kviz da bude tipa “Koliko dobro poznajete crveno/plavo pleme?” pa da pogađaju jedni o drugima, tako bi se možda i upoznali bolje i pokazali ko je i do sad bio pronicljiv.

Link to comment
2 hours ago, svigirbor said:

Kako su dosadni sa "nisu mame...."
Ko im je to smislio? I šta im to znači?

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka
 

bas dodjoh da pitam, koji idiot je pvi  potegao taj idiotizam?

eksere pod nokte bi im zabijao kad to cujem :fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

Nisam ni ja čuo za tu narodnu mudrost do Survivora. Večeras je bilo posebno iritantno jer je delovalo kao da ponavljaju to svaka 2 minuta. 

 

Ali ipak mi najteže pada reklama za Adžibadem sa dragom ćerkom Anom, doslovno budi agresiju u meni za koju nisam ni znao da je imam.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

el jos neko primetio da vlada gadja™ mashu, missim ako ja to koji pratim dijagonalno vidim, ondak valjda vide i ovi sto redovno prate..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, Halvard said:

Nisam ni ja čuo za tu narodnu mudrost do Survivora. Večeras je bilo posebno iritantno jer je delovalo kao da ponavljaju to svaka 2 minuta. 

 

Ali ipak mi najteže pada reklama za Adžibadem sa dragom ćerkom Anom, doslovno budi agresiju u meni za koju nisam ni znao da je imam.

Ja sam se još ubeđivala ovde na topiku da viču “nije mala... znamo šta” i da aludiraju na Srbiju ali da je pravilo takvo da nema spominjanja države :isuse:

 

u principu, radio ih je taj poklič u nekim trenucima kad su prelamali rezultat, ali ovako ga baš izraubovaše. 

Adžibadem, draga ćerka Ana i mi kao njeni roditelji izazivaju urge to kill, sva sreća pa veoma retko kad gledam u real time, uvek skoro moram da kaskam ali to bar daje privilegiju premotavanja reklama.

  • +1 1
Link to comment

Koristi se povremeno taj izraz medju nama, ali mene konkretno smara.

 

Jel da vratim sutra, ili nije vredno toga?

Edited by Milošica
Link to comment
11 hours ago, dùda said:

Nevena je prelepa . 

 

Ed 

Baš me jako potseća na Džulijen Mur.

 

 

 

realno je slatkis i na poligonu kad pravi grimase zbog sunca.

 

meni lepsa od julienne moore.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...