Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

E, Jovy da kaže koji filter koristi za noge, valja imati. Na IG ko Elle McPherson a na snimcima malo pokratka.

Za držanje nije kriva, pričala je da su ona i brat valjda rođeni sa nekim deformitetima kičme (on se zove Jovan pa su možda blizanci, ovo detektiv Valk nešto smatra) i da ih je otac urnisao vežbanjem do suza.

 

Meni je i zanimljivo što su svi ovako nekako "ljudski" a ne ko ispali sa reklame, imaju neke felere, manice, šta god. Pa nema nešto ni silikona, bukvalno nijedna žena nema veštačke sisetine.

Neveni svaka čast kako uspeva i dalje da bude onako bela, bole oči od gledanja u nju. 

  • +1 1
Link to comment



 
Ali produkcija je definitivno prešla sve granice,

Može im se da režiraju uživo sad.
Pa koriste "šokantne" priče u skladu sa vremenom u kome živimo.
Tu računam i ideju da se nominovani vraća u pleme koje ga je izbacilo do borbe.
Najbolje je bilo kad je bilo ostrvo izbačenih ili tako nekako. Pa se izbačeni lepo borili za povratak. I face kad im se vratio lik kojeg su prvog izbacili pre mesec dana.

Ranije sezone su snimane na leto. Pa onda doneli materijal kući, montirali, pa na jesen kreće 30ak epizoda jednom nedeljno.

Sad smo već pregurali broj epizoda od ranije, a ostalo ih oko 2/3 učesnika.


Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

Meni je i zanimljivo što su svi ovako nekako "ljudski" a ne ko ispali sa reklame, imaju neke felere, manice, šta god. Pa nema nešto ni silikona, bukvalno nijedna žena nema veštačke sisetine.

Neveni svaka čast kako uspeva i dalje da bude onako bela, bole oči od gledanja u nju. 

 

Skroz se slažem i to mi je prijatno iznenađenje. Koliko god da je kasting u nekim faktorima promašaj, toliko je dobro odrađen što se fizičkog izgleda učesnika tiče. Lako se moglo dogoditi da svi budu na isti kalup i da gledamo kolekciju napucanih gladijatora i napumpanih starleta u pokušaju, ovako svako ima neku svoju priču, svako je iz svog filma, imaju svi te neke osobenosti koje su sve zanimljive na svoj način, kod svakog možeš da izdvojiš nešto,

 

A Nevena i da nije kraljica poligona ima plus što sa onakvim tenom opstaje u tropskim uslovima.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, tonyk said:

Ranije sezone su snimane na leto. Pa onda doneli materijal kući, montirali, pa na jesen kreće 30ak epizoda jednom nedeljno.

Sad smo već pregurali broj epizoda od ranije, a ostalo ih oko 2/3 učesnika.

 

Nije nikad išlo jednom nedeljno, a jeste da ova sezona traje duže.

Link to comment

Svako ima svoj ukus, moj je Nadja>>>> Maša>>>> ostale(u obe ekipe) ako gledamo samo fizički izgled...

 

Za Mašu sam promenio mišljenje, iako mi novosadsko prenemaganje ide na nerve, ipak je ok djevojče...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Meni su najlepše Nađa, Nevena i Nika, ne nužno tim redosledom. Zanimljivo je da je od svih njih samo Nađa nešto je što je inače moj "tip", kao što rekoh za Nevenu ginger mi generalno nije previše privlačan, kao ni amazon look koji ima Nika, ali obema baš takav fazon savršeno pristaje. 

 

Tena je jako graciozna, ima pojavu i stav, i taj nordijski vajb je meni vrlo gotivan, ali i da stavimo hobi na stranu, sve pada u vodu kad složi onu facu serijskog ubice. 

Link to comment
5 hours ago, Halvard said:

A Nevena i da nije kraljica poligona ima plus što sa onakvim tenom opstaje u tropskim uslovima.

 

Ličanka u tropskim uslovima, baš zeznuta kombinacija. :D

Link to comment

Neve je Ličanka? Baš sam po govoru pokušavao da zaključim odakle je, ima prilično neutralan akcenat. Za Gorana se nikad ne bi moglo reći da je iz Zadra, dok su recimo Nika i Roko tipičan primer lokalnog govora. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...