Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

45 minutes ago, Sara said:

Meni je Nevena lepuskasta

 

Meni je ona najlepša tamo, taj ginger tip mi generalno nije nešto, ali ona baš zrači. 

 

Tena kad složi onu facu na plemenskom, tačno mogu da je zamislim kako kasapi životinje. 

  • Haha 1
Link to comment

Ako se Tena nakon ujedinjenja krene onako smejuljiti sa Vladom, predviđam joj kratak vek. Minči čisti redom ko joj se zameri, it is known. 

Link to comment

Kopka me nešto već danima, jel' su oni tamo išli na tretman izbeljivanja zuba? Svi izgledaju kao Ros u onoj epizodi Prijatelja. 

Link to comment

Ma svi su se full sredili pred odlazak tamo, plus pocrneli pa zubi dodatno blješte. 

 

Za one što se stalno pitaju gde su devojkama dlake - postoji nešto što se zove epilacija i sada je to dosta pristupačno. Adaktarke je Jovy svakako prijavila da ima, plus filere u usnama imaju ona i Milica. Tetovaže i pirsinzi su gratis, što se kaže. 

 

 

Edit: zato Roko ima gumice za kosu. Ne znam da li je po pravilima zabrana donošenja brijača, npr. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
22 minutes ago, Valkyrie said:

Ma svi su se full sredili pred odlazak tamo, plus pocrneli pa zubi dodatno blješte. 

 

 

Da, da, biće da je to, nekako baš upada u oči u poslednje vreme.

Što se Jovy tiče, je li mene pregazilo vreme ili devojke od 24 godine sad regularno idu na botox tretmane? :mellow:

 

Roko mi izgleda kao onaj lik za kog znaš da će napraviti 1001 pizdariju i da ne možeš da se osloniš na njega ni za šta, ali svejedno ne možeš da se naljutiš na njega. Ne znam zašto, ali presmešno mi je bilo kad ga je Goran nazvao "Rokica". :laugh:

Link to comment

Plavi su svaku pobedu slavili uz pesmu "Večeras je naša fešta", mogli su i crveni da slave uz istu pesmu, samo u obradi Dejana Tomaševića. 😂

Link to comment

 

Ja se vala ne bih bunio. :happy: I nije mi prošlo nezapaženo da Stefan u hajlajtse njihovog trijumfa nije uvrstio Nađine 4 pobede u 4 igre u borbama za imunitet :fantom:

Ali produkcija je definitivno prešla sve granice, videli su da se ljudi lože pa potenciraju tu sapunicu i kad nema nikakvog razloga za to, na kraju će samo napraviti kontraefekat. OK, smrila se sad, stabilizovala se, počela da pobeđuje, hajde da sad ostavimo tu priču po strani.

I Jovy je skapirala na koga treba da se kači ne bi li ostala u centru pažnje, mislim da u istoriji interneta nije bilo veće diskusije oko nečijeg kupaćeg. :rolf:

 

I šta sad, svi će živeti zajedno, ali i dalje će se takmičiti crveni protiv plavih? Mnogo je glupo to. S druge strane, ne vidim drugi način da se obezbede dva pobednika.

U svakom slučaju, ako opet budu mislili da prave Survivor, ovakav format ne sme da se ponovi. Ako je pre 10+ godina mogao da je snimi regionalni Big Brother sa srpskom voditeljkom i hrvatskom voditeljicom koje ravnopravno vode emisiju i u kome Hrvatica pobeđuje usred Beograda i niko se ne uzbuđuje oko toga, može vala sad i Survivor da se snima po istom principu. Ako ne žele da rizikuju, neka opet bude samo Survivor Serbia i kraj priče. 

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

lepuškasto ovo dete

 

ne, to ne znači da treba i da pobedi @Valkyrie :D

Nemoj da kopam po topiku da vidiš da sam ja prva rekla da je Nađa slatka kad je Toni pitao kakve su ribe. Svakako nije boginja, kraljica, najlepša žena koja je hodala svetom ikad i sl kako je Twitter časti. I ne treba da pobedi svakako, nevezano za izgled. 

1 hour ago, Halvard said:

Ali produkcija je definitivno prešla sve granice, videli su da se ljudi lože pa potenciraju tu sapunicu i kad nema nikakvog razloga za to, na kraju će samo napraviti kontraefekat. OK, smrila se sad, stabilizovala se, počela da pobeđuje, hajde da sad ostavimo tu priču po strani.

I Jovy je skapirala na koga treba da se kači ne bi li ostala u centru pažnje, mislim da u istoriji interneta nije bilo veće diskusije oko nečijeg kupaćeg. 

Prvi pasus - my thoughts exactly. Bukvalno od njene prve nominacije je krenula histerija iako je tada stvarno bila najslabija karika zajedno sa Minom ali je Mina osvojila imunitet pa su nominovali Nađu. Do tog trenutka za Nađu su glasali samo Stefan u više navrata, Vlada jednom ili dva puta. E kad je gnev pravednika obuzeo publiku, ukazala se prilika da se slučaj moćnog miša cedi preko svakog ukusa. Maši je na setu bukvalno skrckano koleno pa nije dobila ni 5% pažnje kao Nađa jer je navodno maltretiraju. 

 

A Jovy je hit, čas Nađa "ne može da pretrči poligon tri puta" pa "nemam šta da joj kažem, stvarno" preko "jao, jeste, muče je, ja sam pokušala da... " do "Nađa krade kupaći". Bojim* se da će veoma brzo pregoreti u silnoj želji da iskoristi svoju trenutnu popularnost, što bi reko Radovan. 

 

 

* ne bojim se stvarno, boli me k

Link to comment
12 hours ago, Halvard said:

 

Meni je ona najlepša tamo, taj ginger tip mi generalno nije nešto, ali ona baš zrači. 

 

Tena kad složi onu facu na plemenskom, tačno mogu da je zamislim kako kasapi životinje. 

Jeste, Neve kao da je Irkinja, kosa , ten, pegice i uopste ne izgleda kao ultra sportski tip,a jeste.

Tena ima divno drzanje, lepo se krece (za razliku od Jovi, koja ako ti se imalo dopala dok sedi, zaboravis kad potrci) lep osmeh i zanimljiva je ali izgleda kao da ne bi imala problema da okolo odseca glave.

Edited by Sara
  • +1 2
Link to comment

Nadju ni u jednom trenutku nisam  dozivela kao najslabiju kariku. Naprotiv. Prvi utisak je bio da sam iznenadjena kako se dobro pokazala. Govorim o pocetku. Ne racunam onaj period kad je totalno psihicki posrnula (npr igra rukomet) i kad sam bila u fazonu da se ili sabere ili da je salju kuci.

Nije mi Nadja lepa ali ima lep osmeh i divnu kosu. I skladna je.

U crvenom plemenu ako ne racunam Milicu, moram priznati da je meni najlepsa Mina.

Realno, nema nekih prelepotica kao sto je bilo u prethodnim sezonama.

 

 

Link to comment

jovy je tu bila najlepša i najzgodnija plus je i najobrazovanija :happy: jedino što ima malo povijena ramena prema napred dok hoda ali dobro većina dece zaradi neki deformitet kičme od nošenja školskih torbi

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...