Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

41 minutes ago, Halvard said:

Inače sam poprilično impresioniran kako su crveni dobili ovo, ipak je ovde bilo potrebno poprilično snage, što im nije jača strana. Konačno je taktika bila savršena, Vladimir da ide jednom i da 100% jer teško da bi mogao da onako dobro izvuče dva kruga, OK je bilo da Stevan ide dvaput pa i da izgubi ali makar da izmori protivnike, Nađa je shvatila da protiv Ivane ne može da se trka i da je bolje da se sačuva za gađanje, a onda protiv Sumeje da zapne, Milica je čini mi se malo tankovala prvu igru da bi sačuvala svežinu za kasnije i to se isplatilo... I još kad je Branka onako usralo sa 4/4, sve se poklopilo. 

Nakon prvog kruga su shvatili da se kolica vuku koristeći inerciju a ne šlajfanjem. I Stevan je najpre bacao popreko koture pa onda uspravno i ti su ušli, posle toga su svi bacali uspravno i bili uspešniji. On je u drugom krugu bio blizu ali Goran je bacao 4/4 maltene i tu ja, npr, mislim da Stevan nije trebalo da ga propusti prvog na one tračnice jer protiv igrača kao što je Gogi - svaki sekund prednosti je važan. Vlada je bio sjajan jer je koristeći one svoje krake dohvatao kacige bez izlaska iz dvokolica. O njegovoj preciznosti je bespredmetno, svaka mu čast. 

Ipak, ja Stefana kad gledam, on je bukvalno kao da prolazi kroz VR igricu, bez greške, surovo dominira i mislim da se njega plavo pleme najviše plaši.

 

Neko je ispravno primetio, dobro je što crveno pleme sluša Stefana bez pogovora, on svakog isprati kroz poligon, skenira greške i smisli bolji način. Milici skidam kapu što ga disciplinovano sluša iako je za njega izmislila sport, jbg. On je njoj nakon prve vožnje skrenuo pažnju da ne gura kolica samo rukama već celim torzom pošto je jaka, obe sledeće vožnje ga je poslušala i bila super. 

 

 

Pa nije Tena ubila mačku, jbt, koliko sam skontala našla je roadkill. Dobro je da Ivana viđena živa i zdrava u Zg, skontala da joj je pametnije da se povuče. 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, msv said:

Kapiram da ih ne ubija nego kupi "gotove" leševe...

 

Ma jasno. Ali ipak, niš' joj ja ne verujem, sigurno se nije ispraksirala samo na kunama, a ko zna šta joj može pasti na pamet kad nadođe inspiracije, a ponestane materijala. :dry::ph34r:

  • Haha 3
Link to comment

Sad baš razmišljam kako su debili iz produkcije usrali jučerašnju epizodu. Bilo je potencijala za vrhunsku napetost, 6-6 pred dve borbe titana, a mi znali šta će se dogoditi. :isuse:

 

Na Twitteru u toku masakr nad Jovy Tomy jer je optužia Nađu da joj je ukrala kupaći :rolf: Inače, gledam njen IG i prosto ne verujem kako je devojka uspela da promaši Zadrugu.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...