Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Tomislav jeste imao onaj genijalan potez sa uzimanjem zastavice, ali brate. na ovim poligonima je tu negde u rangu Mine. Pritom je pokazao da baš i nije najoštrija olovčica u pernici. Da je Sumeja krenula na njega umesto na Gorana, čak joj ne bih ni zamerio. 

 

U suštini, najveći zajeb produkcije je što su raspalog Viktora i Roka šlepali nedeljama umesto da su ih odmah vratili kući i poslali zamenu. Naravno, i plavi su sami doprineli time izbacivanjem Kristiana i Hrvoja, ali ko je mogao znati kako će se razvijati situacija.

Link to comment
12 hours ago, dùda said:

jer ja čvrsto držim daljinski :D

i nastavi tako. mi (deca, 100%) smo izgubili daljinski negde u stanu danas, do malopre smo ga muž i ja tražili, prevrnuli sve i nema ga. na kraju sam popustila i odgledala na tabletu preko eon app.

 

crveni su bili sjajni danas (čak i Mina u drugoj partiji) i plave definitivno ne mogu nositi samo Goran i Nevena. rekla bih da će idioti izglasati Nevenu i da će Ivana iz poštovanja pustiti da se kraljica vrati s giljotine.

 

Milica je legenda, žena ima 40 godina jbt, pri tom nikakva neka spec robusna građa, ide srčano do koske. ne verujem šta sve pišete o njoj kao takmičaru :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Nekom obrnutom logikom, pošto su pustili u najavi da plače, računam da Nevena neće biti nominovana, Tena verovatno, izvinjavam se ako grešim.

Veliki kambek Milice, drago mi je da se uspešno vratila posle povrede. Samo još Maša da se oporavi.

 

Link to comment

Ma ispada Ivana 100%, ali samo da vidim Tenčuginu facu kad shvati da je nominovana. Ali nažalost mislim da nema ništa od toga, biće "Sorry, Neve, jako nam je žao, ali moramo, kasnije si ušla, a i kraljica si, vratit ćeš se iz duela, volimo te puno" :yucky:

Link to comment

Našli smo daljinski pa sam vratila sinu da gleda (navija za plave i Gorana, btw) i usput propratila opet malo s njim.

Highlight koji mi je promakao noćas je jebeni BRANKO koji je spevao sam sebi pesmu, nakon što ga je bukvalno usralo da ubaci 4/4 obruča (Rubi to def nije očekivao i zato je onako ladovina pristupio gađanju, kapiram da se šokirao podjednako kao i svi mi).

Hvala bogu pa ga je Vlada podjebavao, da nisu prihvatili taj krindž. Još jedan + za crvene je što su ledeno iskulirali Minino standardno vajkanje i huktanje nakon što pukne na terenu, uverena sam da im je pun k više njenog doprinosa.

 

malo da vas nerviram:

Stevan je jedini takmičar koji propušta rivala kad stignu istovremeno u usko grlo, pozdravi se s protivnikom na kraju duela bilo da izgubi ili pobedi, sklonio je Niki stub koji je oborila i zaglavila svoje dvokolice.

 

Da li će plavi nominovati Nevenu ili ne, zavisiće od toga kada ide ujedinjenje. Ako je sledeće sedmice, probaće da je se reše kako im ne bi predstavljala konkurenciju. Ako neće još, zadržaće je jer im treba. Svakako očekujem vrhunski proračunato glasanje plavih, kao i da Ivana preda meč.

  • +1 2
Link to comment

Mene je Vladimir potpuno oduševio sa kakvom lakoćom je vukao kolica i kupio kacige usput bez zastajanja, neverovatne motoričke sposobnosti ima. Ovakvi poligoni su bukvalno kao pravljeni za njega. Šteta što nema malo više sirove snage uz to, bio bi bez premca najkompletniji takmičar. 

 

Ko bude glasao za Nevenu, ide mi na shit listu odmah, iskreno se nadam da Nika neće. Koliko su se samo naždrali zahvaljujući njenim pobedama, stvarno bi sebi pljunuli u lice glasanjem za nju, bez obzira koliko računali da će se vratiti iz duela.

Edited by Halvard
  • +1 2
Link to comment

Da uvedemo još jednu mogućnost, možda po nacionalnom ključu, izglasaju Sumeju, pošto nije iz HR.

Valkyrie, svaka čast na zapažanju za Stevana. Možda nakon ujedinjenja postane trojanski konj i crveni izgube prednost u brojnom stanju.

Zna li se kako ide glasanje nakon ujedinjenja, je l' dvoje sa najviše glasova idu u duel ili...?

Link to comment
7 minutes ago, PavleV said:

Zna li se kako ide glasanje nakon ujedinjenja, je l' dvoje sa najviše glasova idu u duel ili...?

 

Ne bi me čudilo da ni produkcija ovo ne zna. 

 

Izgleda da je Mačja Lobanja sinoć izjavila da bi njoj bilo ispod časti da slavi pobedu kako su to radili crveni. "Mi imamo more, nemate ga vi" ništa, a? Plus što su oni na potpuno isti način skakali u vodu kad su prošli put pobedili. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Nema nam @Lezilebovich neko vreme, nadam se da nema mačku, možda mu padne na pamet da spakuje poklon za udvaranje.

Mnogo loše gube plavi, Goran zadržava nivo i to je to, ovi ostali su solidni paćenici. Šta su se naždrali i nadobijali, pa crveni je trebalo do sad da polude, i sad je problem što slave na ISTI način kao što svi slave svaki put kad su na plaži ili bazenu.

 

Volela bih da Tena ostane i da je dere MINA do kraja, mada znam da je to sf. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Našli smo daljinski pa sam vratila sinu da gleda (navija za plave i Gorana, btw) i usput propratila opet malo s njim.

Highlight koji mi je promakao noćas je jebeni BRANKO koji je spevao sam sebi pesmu, nakon što ga je bukvalno usralo da ubaci 4/4 obruča (Rubi to def nije očekivao i zato je onako ladovina pristupio gađanju, kapiram da se šokirao podjednako kao i svi mi).

Hvala bogu pa ga je Vlada podjebavao, da nisu prihvatili taj krindž. Još jedan + za crvene je što su ledeno iskulirali Minino standardno vajkanje i huktanje nakon što pukne na terenu, uverena sam da im je pun k više njenog doprinosa.

 

Meni je najhit momenat bio na 6-5 za crvene kad sledi meč Nika vs Mina koji plavi uopšte ne konstatuju nego su u fazonu, dobro, sad je nerešeno, idu naši najjači. Goran i Nevena, dobijamo ovo. I onda oboje ispuše. :kecman:

I Nikina faca kad se Mina zaglavila ispred nje i blokirala joj put.

A Ivana koja je počela da plače na pola igre kad su crveni preokrenuli. :sad:

 

28 minutes ago, msv said:

Halvarda baš pogodila Tenina angažovana umetnost :D

 

Ma katastrofa, sad čim je vidim odmah pomislim na to. Šta ću kad sam cat person. :D

 

Inače sam poprilično impresioniran kako su crveni dobili ovo, ipak je ovde bilo potrebno poprilično snage, što im nije jača strana. Konačno je taktika bila savršena, Vladimir da ide jednom i da 100% jer teško da bi mogao da onako dobro izvuče dva kruga, OK je bilo da Stevan ide dvaput pa i da izgubi ali makar da izmori protivnike, Nađa je shvatila da protiv Ivane ne može da se trka i da je bolje da se sačuva za gađanje, a onda protiv Sumeje da zapne, Milica je čini mi se malo tankovala prvu igru da bi sačuvala svežinu za kasnije i to se isplatilo... I još kad je Branka onako usralo sa 4/4, sve se poklopilo. 

Edited by Halvard
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Nema nam @Lezilebovich neko vreme, nadam se da nema mačku, možda mu padne na pamet da spakuje poklon za udvaranje.

 

Volela bih da Tena ostane 

Nista nisam ispratio poslednjih nedelju dana :(

+1 da Tena ostane !

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...