Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Sumeja je bila u pravu, muškarci iskoriste ženu za svoju agendu i onda ćao. Ivana ko roadkill, baš mi je žao koliko je nesnađena. 

Još ovoj Teni se izvinjava što je napisala njeno ime i kaže "volim te ko osobu" a ova glasom iz groba kaže HVALA☠️

Link to comment
6 minutes ago, Halvard said:

Ali brate, Tomislav koji bi radije u finalu video Sumeju koja em je započela sa zakulisnim radnjama kojih se on toliko gadi, em je suvi prosek u igrama umesto Nevene koja ja za nju kraljica univerzuma u svakom smislu. I mislim da ne bio ovakav landslide za Ivanu da nije bilo tog otvorenog razgovora koji je inicirao.

Valjda je shvatio kome se ne treba zamerati, a Nevena i on su se međusobno nominovali na prvom plemenskom od N ulaska iz obrazloženje da su se najmanje povezali međusobno. 

MADA! Svaki čas isplivava neki info da se neko od plavih zna iz RL, who knows. Zagreb je mali grad, mali grad, mali grad... (šalim se, ofc) 

Link to comment

Šteta što Ivana nije uzela "osobni" imunitet, čisto da bude malo zanimljiviji plemenski savet.

Mina daje nadu svakom u Srbiji da može biti učesnik Survivora, a da je totalni dunster. 😂

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Valkyrie said:

Sumeja je bila u pravu, muškarci iskoriste ženu za svoju agendu i onda ćao. Ivana ko roadkill, baš mi je žao koliko je nesnađena. 

Još ovoj Teni se izvinjava što je napisala njeno ime i kaže "volim te ko osobu" a ova glasom iz groba kaže HVALA☠️

 

Baš su ispali bezveze obojica, mogli su da iskuliraju Ivanu ovaj put makar iz poštovanja što je bila na njihovoj strani, svejedno bi je žene i Roko izglasali. Not cool.

 

Kolekcionarka mačjih lobanja se smorila što je dobila jedan glas, i to iako je znala da neće uticati ni na šta. Kako bih voleo da ona sutra bude druga nominovana, ali to se neće desiti jer sutra je četvrtak i četvrtkom crveni gube i to je tako. 

Link to comment

Ne znamo za koga je glasao Goran, nije pročitao do kraja. Nevena je veoma moguće ime.

Bitno da Loco i dalje fristajluje na karibima iako realno jeste zabavniji od Ivane i maskota je plemena.

 

 

Kad Tena složi onu glupu facu dok sedi na Savetu, baš je nikakva. Da ima neku klasik klot smeđu kosu, izgledala bi kao miš, obična plain Jane. 

 

Lezilebovich na aparatyyy

Edited by Valkyrie
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, Halvard said:

 

Kolekcionarka mačjih lobanja se smorila što je dobila jedan glas, i to iako je znala da neće uticati ni na šta. Kako bih voleo da ona sutra bude druga nominovana, ali to se neće desiti jer sutra je četvrtak i četvrtkom crveni gube i to je tako. 

 

tacno samo da vidim onu njenu tunjavu facu kad zbrajaju glasove za nju.

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Milošica said:

Za koga sada navijate, a? :D

 

NNN trio for the win!

 

Baš mi nešto žao Ivane. Plavi su stvarno ispali govna prema njoj, nisu joj ni pružili šansu da se uklopi, sve vreme je drže na distanci i tretiraju kao uljeza ne bi li imali kome da daju siguran glas na nominacijama, i to sve onako kao na finjaka. To su više puta manje-više ovtoreno i rekli.

Ono kako ju je Tomislav iskoristio za svoje ciljeve a onda bacio pod voz ne bi li se učepio jebenoj Sumeji je stvarno za no comment. Gorana zasad izostaljvam iz te priče jer ne znamo za koga je glasao, ali bojim se da je i on u tome.

 

Mislim i da se Nevena suštinski™ oseća nesigurno i da zato saoseća sa Nađom. Zna da bi i ona bila na spisku za odstrel da ne kida onako u igrama, zato je i pokušala da se priključi klanu da bi učvrstila svoju poziciju.

  • +1 2
Link to comment

Izvorno plavo pleme je postiglo prećutni konsenzus da se sačuvaju na okupu do tog famoznog ujedinjenja i onda svako za sebe. Potrudiće se da do ujedinjenja ne ispadne niko njihov, ali ako već mora neko onda ajd Ivana jer je najkraće tamo.

Nevena je do sad i preživela jer je šampionka, inače je i ona ušla kasnije i moglo bi joj to doći glave. Crveni su se svojih pridošlica rešili.

 

 

E, i da budemo realni, plavi su isterali Kristijana i Hrvoja, nije baš da su super razumni i korektni u nominacijama kako pokušavaju da se predstave.

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

Tena ima lukav mozak

neću žaliti kad ispadne ali mi je kao pojava jako zanimljiva, kreativna je i drugacija, ume i da se izbori za sebe kao niko u oba plemena

 

lici mi malo na 

Black Sails Clara Paget as Anne Bonny Holding Blade 8 x 10 Photo at  Amazon's Entertainment Collectibles Store

Edited by Sara
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Milošica said:

Za koga sada navijate, a? :D

neće mi biti krivo ako Milica pobedi, mada je načisto luda

 

Ne mogu da navijam ni za koga trenutno

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...