Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Milica ima one glupe školjke za show off ali kad je na takmičenju presvuče se u sportski top i šorc. Mina stalno u onom strapless gornjem delu, pakao od praznog života koji vodi, i stalno ga namešta kao i Nađa juče pa joj ga je zato Maša zatezala. Milica je potkačila Minu (NAPOKON), najpre zbog kupaćeg a posle se osvrnula s komentarom "kad mi devojke koje se nisu nikad bavile sportom kažu ma nema veze što smo izgubili, nije važno, ja hoću da :censored: "

 

To za kupaći deluje kao površna i banalna primedba ali realno svaka od nas žena zna koliko odvlači pažnju ako nešto tu nije na svom mestu, pa ja ne izranjam nakon skoka na glavu dok ne vratim sise nazad, razbeže se! 

 

@dùda skroz mi nebitno kakva je guzica, prosto mi degute i šta ću. 

Link to comment

Meni je juče stvarno bila verovatno najgora epizoda i definitivni dokaz da se sve ovo pretvara u Big Brother. OK mi je bilo da nakon nedelja gladovanja dobiju neku malo bolju klopu da se okrepe i podignu atmosferu, ali ovo je sad stvarno preterivanje. Onolika kuknjava što neće ići u bioskop (ej, bioskop u Survivoru :wacko:) je bila prosto degutantna. Jbt, na pokojnoj Farmi su imali daleko teže životne uslove. 

Siguran sam da produkcija sad milkuje ovu situaciju sa Nađom sve u 16, ali vidi se da devojci nije lako i mučno je sve to gledati.

 

Inače, izbačeni učesnici su imali neki lajv juče i sudeći po prepričavanju na Twitteru, Milica i Stevan zaista maltretiraju Nađu, a ona svejedno samo njih sluša :frust:, Vladimir vuče konce iz senke i ima mnogo veću ulogu u plemenu nego što to izgleda na TV-u, a Stefan je sve i svja kad je u pitanju strategija za igre i njegova reč se ne dovodi u pitanje. 

 

Link to comment

Jedino što crveni rade racionalno je to što slušaju (ili mu bar ne kontriraju kao Ivona) Stefana koji im jasno i strpljivo ukazuje delikatna mesta na poligonu na koja da obrate više pažnje i kako se može ubrzati prelaz kroz/ispod/preko prepreke.

Završna bacanja su im najveći problem, sem Vladimiru ( i Milici kad eliminiše nervozu) - nikako to da poprave.

 

Pandan Stefanu je kod plavaca Goran koji osim poligona je vešt i kao ribolovac.

 

Još jedno malo zapažanje:

Crveni bolje uredili kamp od plavaca. Najuočljivije po tome da su napravili klupe i sto.   :thumbsup:

  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, J-♣ said:

Crveni bolje uredili kamp od plavaca. Najuočljivije po tome da su napravili klupe i sto.   :thumbsup:

Mislim da nisu prikazali , a zanimljivo bi bilo videti ko se od njih razume u majstorije. Tipujem na Stefana. On mi je nekako čovek od posla

Link to comment

Kasting mi uopšte nije jasan. Plave pojačavaju kraljicom poligona i vrlo fit likom koji može ravnopravno da nadvlači konopac sa Stevanom; crveni dobijaju prosečnu Jovanu i Ramiza koji je srčani udar u najavi.

A tek originalna postava, kod plavih četiri fitnes trenera + čovek koji se aktivno bavi crossfitom, kod crvenih sportista koji ne može da potrči, profesor fizičkog koji ne zna da baci loptu i Niggor, tako da sve spada na dva prirodno atletski nadarena momka koji konstantno vade kestenje iz vatre i spašavaju stvar. 

Kod žena je bilo dosta šarenije, ali otkad su plavi zamenili katastrofe od Sanje i Banfićke Nevenom i Ivanom, crvenima trebaju tri Milice da bi bili ravnopravni.

  • +1 5
Link to comment
8 minutes ago, Sara said:

Mislim da nisu prikazali , a zanimljivo bi bilo videti ko se od njih razume u majstorije. Tipujem na Stefana. On mi je nekako čovek od posla

 

Čini mi se da se Ramiz nešto cimao oko toga.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, msv said:

 

Čini mi se da se Ramiz nešto cimao oko toga.

Zna Ramiz te stvari, kad odmara od Sammaela.

Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

siguran sam da produkcija sad milkuje ovu situaciju sa Nađom sve u 16, ali vidi se da devojci nije lako i mučno je sve to gledati.

 

Inače, izbačeni učesnici su imali neki lajv juče i sudeći po prepričavanju na Twitteru, Milica i Stevan zaista maltretiraju Nađu, a ona svejedno samo njih sluša :frust:

Ne znam da li je gore da je sve fingirano da se narod raspomami i krene s oružjem da oslobodi Kosovo, ovaj, Nađu ili da je stvarno ona u psihičkom paklu a produkcija to vidi i eksploatiše.

 

Izbačena Jovana koja se lepo oprostila od “Steevee” a Nađi ni ćao nije uputila, dolazi u civilizaciju, dobija pristup Twitteru i portalima i automatski menja ploču prilagođavajući je popularnom mišljenju i jureći lajkove i simpatije pratilaca.

info o colabs in dm.

 

naguzili su je već zbog toga kako se lakše i lepše uklopila u “vanjsko pleme” nego na ostrvu.

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, Sara said:

Mislim da nisu prikazali , a zanimljivo bi bilo videti ko se od njih razume u majstorije. Tipujem na Stefana. On mi je nekako čovek od posla

videh danas na sajtu nova.rs

 

a bilo kadrova i na tv-u kako Vladimir onim sekirčetom nešto secka na stolu i kako sede u kampu oko vatre; crveni na klupama, plavi na nekim trupcima dovučenim iz šume

  • +1 1
Link to comment

Stevan i Ramiz su pravili "nameštaj". Bilo je ranije kadrova kako obmotavaju debele grane onom kudeljom da ih učvrste unakrst. 

 

@msv  aaaaa, znači zato je dobila pretnje smrću!! Nisam skontala jer nemam TikTok.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...