Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Branko o Nađi... :isuse:

 

definitivno mi nije dobar čovek,

(već je jednom imao "ferplej" ispad kad je požurio da završi igru videvši da se Goran povredio)

  • +1 4
Link to comment

Nevena je odala počast Nađi jako otmeno.

O tome crveni mogu samo da sanjaju. 

 

Izgleda da je među njima ok lik samo Vladimir, a rekla bih da ni Maša nije loša,mada, previše je servilna prema Milici. 

Iako je Ivona bila jako iritantna, sada mi je pogled na nju malo drugačiji.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

A da je Milica malo za promenu izabrala Nevenu, a pustila neplivačicu Sumeju na neku od slabijih crvenih, m?

 

Pa ne može "povređena" odmah na najjaču...

Link to comment

Branko prigovara Nađi, a dve izgubio, pa što ih nisi dobio majstore, ne bi bila štafeta. Mina izgubila tri i opet nikom ništa. Nađa me nervira, jer im se uvlači, umesto da ih otera u...

  • +1 1
Link to comment

Loco ispao najpametniji, prošetao se poligonu malo, opet povredio, sad će opet pošteda par nedelja.

 

Trebalo je tako i Nađa da uradi, možda bi onda "mamu" malo manje bolela noga. 

Link to comment

Suštinski, što bi rekao Stevan, svi su me iznervirali večeras. Nađa koja po 1898949. put ne ume da se zauzme za sebe već oseća da je "izdala pleme" iako praktično sama igra već 4 dana zaredom, i to danas protiv najjačih plavih. Odrasti već jednom jebote. Vladimir koji je teši, a onda lobira za njenu nominaciju. Branko jer no comment. Milica koja je se pojavila samo da bi sebi malo napumpala ego pobedom protiv Sumeje. Mina koja je popizdela jer je verovatno već i njoj samoj muka od večitog luzeraja. Stevan jer opet smatra besmislice. I na kraju vrhunac svega Stefan koji kmeči što u jebenom Survivoru ne može u jebeni BIOSKOP, kao da su im poslednju šaku pirinča uzeli.

OK, mislim da me Maša nije nervirala, ali verovatno će me zato nervirati sutra kad bude branila Milicu. :fantom:

 

Inače, izgleda da je u hrvatskoj verziji Mario rekao da će na sutrašnjem plemenskom važiti neka drugačija pravila. 

Edited by Halvard
Link to comment
3 hours ago, msv said:

Milica taktički na Sumejju i dobija, naravno

2 hours ago, Halvard said:

A da je Milica malo za promenu izabrala Nevenu, a pustila neplivačicu Sumeju na neku od slabijih crvenih, m?

pa to su dogovorili na startu kad su pravili strategiju. i ima smisla, kad se već nekako vratila nek bar donese siguran poen, čisto da odmori jednu od ove dve. 

49 minutes ago, Halvard said:

Suštinski, što bi rekao Stevan, svi su me iznervirali večeras. Nađa koja po 1898949. put ne ume da se zauzme za sebe već oseća da je "izdala pleme" iako praktično sama igra već 4 dana zaredom, i to danas protiv najjačih plavih. Odrasti već jednom jebote. Vladimir koji je teši, a onda lobira za njenu nominaciju. Branko jer no comment. Milica koja je se pojavila samo da bi sebi malo napumpala ego pobedom protiv Sumeje. Mina koja je popizdela jer je verovatno već i njoj samoj muka od večitog luzeraja. Stevan jer opet smatra besmislice. I na kraju vrhunac svega Stefan koji kmeči što u jebenom Survivoru ne može u jebeni BIOSKOP, kao da su im poslednju šaku pirinča uzeli.

OK, mislim da me Maša nije nervirala, ali verovatno će me zato nervirati sutra kad bude branila Milicu. :fantom:

 

Inače, izgleda da je u hrvatskoj verziji Mario rekao da će na sutrašnjem plemenskom važiti neka drugačija pravila. 

bold 1 - đe joj Jovana? koga je, beše, nominovala Nađa, podseti me? 

bold 2 - jeste zvučalo i delovalo bezveze to od Vlajka ali stvarno imam utisak da je to iskreno predložio za njeno dobro, raspala mu se u rukama danas a definitivno nije prvi put da je neko vadi iz tog kanala. ako iza predloga stoji agenda spasavanja Mininog kilavog kupaćeg onda nek jede govna

bold 3 - Popizdela je jer je friendzoned, jer su joj skrenuli pažnju da ne vrišti pored terena, jer ne može da bude nevidljivo povređena još mesec dana, jer nije Survivor samo “kuvanje pored Vlade” i druženje

bold 4 - pa kad su ih razmazili nagradama toliko, čuli su se sa svojima, jedu lepo... počeli da predlažu party, Tena bi vrv Oktoberfest, vole i da pevaju, tako da bismo definitivno gledali Zadrugu, ionako danas blješti Ivanina guzica kao da su kod Žeksa.

 

 

 

Najave su clickbaits, juče iseku Nađinu frazu “kao da sam im pola familije pobila”, Tw i PPP odlepe kako je grozno pleme tretira - danas cela izjava “osećam se kao da sam im pobila...” 

 

da ne zaboravim: stariji brat Branko je govno najveće u oba plemena. i to ono što pluta.

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, Valkyrie said:

tako da bismo definitivno gledali Zadrugu, ionako danas blješti Ivanina guzica kao da su kod Žeksa

+1 za sve, a za ovo + milion 

em ta guzica uopšte nije za neko pokazivanje, pored boljih guzica i jedne vrhunske - nikine :D 

 

i za Branka + milion, gnjida je baš gadna

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...