Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

5 hours ago, Halvard said:

Goran i Tomislav su svakako favoriti, ali s obzirom da ovog puta publika glasa mislim da ni Nika nije bez šansi, pa čak ni Nađa ako nekim čudom dogura do finala. 

 

Nisam znao za ovo, onda Milica ima male šanse, mnogo je nešto ne podnose po društvenim mrežama (ako to možemo da uzmemo za autentičan glas naroda).

Link to comment

nisam ni ja "Nadjoljubac" daleko od toga. Nekad bih je rado izbacila zbog servilnosti i nesigurnosti. Devojka ima realnih problema i to se vidi. Milica isto.  Obe su teško podnošljivi karakteri, samo na razlicite nacine. Pretpostavljam da bi i Milicu čopor urnisao da im nije uterala strah u kosti.

Milicina sestra je napisala knjigu na temu zlostavljanja od strane oca, ali tako nesto mnogi profi sportista mogu da napisu. Volela bih da čujem nekog dobrog psihologa na temu problema sa kojima se ove dve žene bore.

 

Stevan nije glup, daleko od toga. Ocigledno je da nije glup. Verovatno nije ni neobrazovan. Dosta je elokventan. Ono što mu zameram je neborbenost, slaba motivacija, trapavost,  los ucinak u igrama, i najvise od svega umišljenost. Čovek je izmedju ostalog previse svestan svog lepog lica . (ja inače lepotu visoko kotiram ali brate mili kod njega je anulirana)

Trebalo je da leti odavno ali očito se ostalima sviđa da se druže sa njim.

Bio je u ranijoj sezoni Vlada Vuksanovic i on je bio bog Apolon ali nije bio tako nesimpatican i pun sebe. 

 

Meni pobednik Survoivora mora da se svidi i kao osoba u kampu i kao takmičar na poligonu.

Trenutno nemam  favorita

 

Jovi Tomi je od starta ljanka. Nemam tviter pa ne znam kakvu muziku slusa al sigurno se ne bih iznenadila. 

lepo je neko primetio da je antipod Nadji

Link to comment
20 minutes ago, renne said:

Kakvo gađanje Vladimira

 

neverovatan takmicar, sto se ne bi reklo na prvi pogled s obzirom na gradju.

 

za razliku od branka, kakav nemac pojma, a nastavnik fizickog.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Michael Krueger said:

Roko je naš Branko bukvalno...

Bolji je Roko od Branka.

 

Bolje da je Milica išla na Sumeju, jer Mina ne bi nju dobila. I. Milica je jedva.

 

Teško da crveni mogu da dobiju, jer žene.

Sa  Mašom bi imali neku šansu.

Edited by dùda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...