Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Just now, Milošica said:

Bas si dobra prema Lezilebovicu.

Bas to pokusavam da izvagam i manje me boli kad vidim da se zaljubila u onog weirdoa roka ... ovo sto duda pise pripisujem nerazumevanju teninog duha amazonke

  • Haha 3
Link to comment

Ali Tena ne grli nikog osim Roka.

 

Šalu na stranu, ne bi me čudilo da je lisica skontala da su romanse ključ do srca produkcije a pošto je Gogi car i Rubi car i po ne fermaju 2%, onda logično da je Loco na udaru za trep-trep. 

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Reci to fan's favoritu Stefanu koji uredno glasa za Nađu od prvog saveta i čak je i ona natuknula da se "Stefanova reč sluša". 

 

Zavisiće dosta od toga ko će da osvoji lični. Znamo da Branko nije, i uz malo sreće Ivana će da nam učini uslugu. 

 

Stefan će mi definitivno dospeti na shit listu ako bude glasao za nju s obzirom na to koliko potencira uspehe u igrama kao merilo. Ako neko ove nedelje nije zaslužio nominaciju, to je Nađa (znam da zvučim kao bot :D ). 

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Ali Tena ne grli nikog osim Roka.

 

 

Pa kad je niko drugi neće, osim Lezilebovicha :happy:

 

Ima negde na internetima teorija da je Nevena zaljubljena u Gorana, pa da ga je zato nominovala onda u napadu ljubomore jer je neposredno pre toga pričao o svojoj devojci. :laugh:

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Ali Tena ne grli nikog osim Roka.

 

Šalu na stranu, ne bi me čudilo da je lisica skontala da su romanse ključ do srca produkcije a pošto je Gogi car i Rubi car i po ne fermaju 2%, onda logično da je Loco na udaru za trep-trep. 

Roko je Teni siguran glas, možda je i to razlog. Taj će pre nominovati sebe nego Tenu.

Link to comment
11 minutes ago, Halvard said:

Ima negde na internetima teorija da je Nevena zaljubljena u Gorana, pa da ga je zato nominovala onda u napadu ljubomore jer je neposredno pre toga pričao o svojoj devojci. :laugh:

Lol, to je verovatno napisao isti kome je laknulo što je sinoć nije bilo (gde je?) jer je postalo neprijatno kako stalno naskakuje na Gogija kad on pobedi :lolol:

 

Od jačih internet-teorija bih izdvojila da je neki Viktor pomenut u razgovoru Ivane i njene sestre zapravo The Viktor i da je on bivši ili trenutni momak plave takmičarke. To što je ona od starta u taboru suparnika Viktorove sekte im ne smeta. 

  • Haha 2
Link to comment
21 minutes ago, Sara said:

Edit.   Kako Masa hoda, nema za nju vise survivora

 

Baš sam ovo pomislio. Ali za razliku od Viktora jeste zaslužila plaćeni odmor na Dominikani, neka je tamo što duže.

Link to comment

I eto, uze Nađa lični kad joj realno najmanje bio potreban, sad ne znam da li da stavljam Stefana na shit listu :laugh:

 

Mislim da je Jovana iznenađena i uvređena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...