Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 hours ago, dùda said:

eh, pa i tamo pišu neki ljudi, ima ih raznih, kao i ovde

ono, nije da smo mi ovde prošli neku inicijaciju koja bi uključivala merenja IQ-a, stepena obrazovanja, elokvencije, etičnosti i sl.

 

... 

PPP >>>> Twitter jer je tamo teže sprovesti selekciju relevantnih mišljenja. Plus, koliko mi se čini, na Tw su i uticajni robovi trendova i menjaju mišljenja i stavove u skladu s modom, kod nas se ljudi ipak više drže svog stava. 

 

Ovo dole ne znam jesi li pisala onako ili meni u odgovoru, ne povezujem sa svojim postom. 

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, gone fishing said:

micin fazon sa isfoliranom povredom

 

za to vreme ispadnu razne mine, ramizi, nađe i difovci pa u nastavku možeš da izdominiraš u igricama

Pošto su Milici, inače, Nađe, Mine i ostali slični njoj baš žestoka konkurencija u igrama, zato jadna mora da čeka da ispadnu pa da se ona pokaže :sad:

 

Nekoliko vas je napisalo da "valjda će Nađu malo da zaobiđu" sad. Ja mislim da ona već dve nedelje svakako nije ugrožena, a oni što joj (po nekima) rade o glavi nisu ni glasali za nju tj Stevan nikad i nije, a Milica je za Branka (i opet će večeras, mmw) 

Link to comment
21 minutes ago, Valkyrie said:

 

Ovo dole ne znam jesi li pisala onako ili meni u odgovoru, ne povezujem sa svojim postom. 

Nije imalo veze sa tvojim postom, to sam onako dedukovala u slobodnom stilu :D.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, dùda said:

Nije imalo veze sa tvojim postom, to sam onako dedukovala u slobodnom stilu :D.

:heart:

I gledala sam Igre bez granica, bila sam mala kad su se prikazivale, ovaj rijaliti mi se i sviđa jer podseća na to. 

 

 

Statistika nije merodavna. Pogledaj Tomislava npr, normalno da je loša jer njih dvojica jadnika ginu protiv nekoliko naših. Tena koja je krš, ima odličnu statistiku jer igra protiv Mine ili Nađe čak veoma tendenciozno bira Nađu u svakoj igri gde je visina/dužina koraka/raspon ruku bitan faktor. Itd 

 

 

 

Sad vidim drugi tvit, poenta da je Stevan govno, haha, kakvi kreteni opterećeni. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
6 minutes ago, Valkyrie said:

 

Sad vidim drugi tvit, poenta da je Stevan govno, haha, kakvi kreteni opterećeni. 

nemam pojma ko je ta devojka, slučajno sam na to natrčala, zanimljivo mi zbog statistike 

mada, svaka statistika može da zavara, naravno, jer ne može da uzme sve faktore u obzir

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Valkyrie said:

Nekoliko vas je napisalo da "valjda će Nađu malo da zaobiđu" sad. Ja mislim da ona već dve nedelje svakako nije ugrožena, a oni što joj (po nekima) rade o glavi nisu ni glasali za nju tj Stevan nikad i nije, a Milica je za Branka (i opet će večeras, mmw) 

 

 

Mislim i ja da nije ugrožena, ali bilo bi stvarno bezveze da sad dobije ijedan glas, uz bilo kakvo obrazloženje, nakon što je u dve uzastopne igre za imunitet sa velikim uspehom predvodila ženski crveni tim u odsustvu M&M.

Link to comment

Ama nije ovo nikakvo muvanje jbt.

Prefrigana Tena ga šalta ko budalu. Koristi ga najprizemnije. Dođe mi ga žao kad vidim koliko je naivan ili glup, štagod.

 

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Valkyrie said:

Pošto su Milici, inače, Nađe, Mine i ostali slični njoj baš žestoka konkurencija u igrama, zato jadna mora da čeka da ispadnu pa da se ona pokaže :sad:

 

Nekoliko vas je napisalo da "valjda će Nađu malo da zaobiđu" sad. Ja mislim da ona već dve nedelje svakako nije ugrožena, a oni što joj (po nekima) rade o glavi nisu ni glasali za nju tj Stevan nikad i nije, a Milica je za Branka (i opet će večeras, mmw) 

 

nisu joj konkurencija, već mora da ih nosi na svojim leđima do pobede, kada bi navedeni ispali ne vidim kako bi plavi dobili i jednu partiju :happy:

 

Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Mislim i ja da nije ugrožena, ali bilo bi stvarno bezveze da sad dobije ijedan glas, uz bilo kakvo obrazloženje, nakon što je u dve uzastopne igre za imunitet sa velikim uspehom predvodila ženski crveni tim u odsustvu M&M.

Reci to fan's favoritu Stefanu koji uredno glasa za Nađu od prvog saveta i čak je i ona natuknula da se "Stefanova reč sluša". 

Zavisiće dosta od toga ko će da osvoji lični. Znamo da Branko nije, i uz malo sreće Ivana će da nam učini uslugu. 

Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

Ama nije ovo nikakvo muvanje jbt.

Prefrigana Tena ga šalta ko budalu. Koristi ga najprizemnije. Dođe mi ga žao kad vidim koliko je naivan ili glup, štagod.

 

Bas si dobra prema Lezilebovicu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...