Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

22 minutes ago, renne said:

tanji je umro otac tako da me generalno nema na forumu jer ne stižem od svega dok ne prođe sahrana

žao mi je 

držite se 

 

  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, Valkyrie said:

ja ću od ovog voditelja bukvalno da poludim

on mora svo vreme nešto da drobi, takav mu zadatak jbg 

mislim, nije lako stalno biti umeren, korektan i još i duhovit, pride.

po mom mišljenju, on nije loš, čini mi se da ga hvale i po twiterima

  • +1 2
Link to comment

Stevan je juče jedini uspeo da mu padnu one kocke. Sapienti sat. 

 

Nađa :ziga: Ne mogu da je nominuju nakon ovakva dva dana. Vrlo je pametno igrala ono gađanje, znala je da nema snage da sruši iz prve, pa je igrala na preciznost i što više pogodaka, pa malo po malo.

 

Goranovo i Vladimirovo gađanje je stvarno bilo impresivno. Vladimir je generalno iznenadio u ovoj igri, trebalo je dosta snage, a on je to odlično izneo.

 

Jovana se preporodila otkad se čula sa svojima. Svejedno mislim da će biti prilično ugrožena na plemenskom, mislim da će biti borba između nje i Branka. Ivana ima šanse ko god da bude protiv nje od plavih. 

  • +1 1
Link to comment

sa ovim automatskim izborom protivnika produkcija itekako može da utiče na pobednika, pa smo tako juče imali da je u prva 4 odmeravanja snaga za crvene nastupili mina, kilavi difovac i moćna mišica i odoše plavi očas posla na 3:1, to ne može  a da se ne odrazi negativno na moral ekipe i dovoljan je jedan pogrešan odabir taktike kod gađanja, kakav je u prvom duelu imao konobar vlada, da plavi odu na nedostižnih 6:3

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

on mora svo vreme nešto da drobi, takav mu zadatak jbg 

mislim, nije lako stalno biti umeren, korektan i još i duhovit, pride.

po mom mišljenju, on nije loš, čini mi se da ga hvale i po twiterima

E ako Twitter kaže :lolol:

Ne radi se o tome što mnogo drobi nego šta drobi. Poslednje dve epizode se uhvatio "romanse" između Mine i Vlade (za koju ovaj treba tek da čuje, izgleda) i ne pušta. Verujem da je to produkcijsko zamešateljstvo ali takvo pravljenje nečega ni od čega da bi se dalo na hajpu ionako ishajpovanog rijalitija.... Mina kao zaljubljena pa preporođena pa da li je gleda Vlada pa da li ona gleda njega pa jao... Oću da se userem, majke mi. 

I naravno, ona neće ispasti iz rijalitija dok god postoji šansa da se s nekim spanđa, ne bi me čudilo da joj je i to taktika. 

 

Ko Jovanu šiša što se zagledala u suprotan tabor a Stefan joj ispred nosa. 

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment

Ima on povremeno stvarno duhovite komentare, ali ovo potenciranje romanse je krindž neviđeni, mada sigurno tu ima dosta i do produkcije. I više to forsiranje Mine u svakoj situaciji je prešlo sve granice. :frust:

Nije mi jasno zašto nam bar ponekad ne puste Mariov komentar, a njima Bojanov, ili da zajedno odrade neku igru. Ona aukcija je bila zanimljiva baš zato što su obojica učestovovali i ispostavilo se da su sasvim OK tim.

Ovaj "2 u 1" format je užasan promašaj.

  • +1 3
Link to comment
39 minutes ago, Valkyrie said:

E ako Twitter kaže :lolol:

Ne radi se o tome što mnogo drobi nego šta drobi. Poslednje dve epizode se uhvatio "romanse" između Mine i Vlade (za koju ovaj treba tek da čuje, izgleda) i ne pušta. Verujem da je to produkcijsko zamešateljstvo ali takvo pravljenje nečega ni od čega da bi se dalo na hajpu ionako ishajpovanog rijalitija.... Mina kao zaljubljena pa preporođena pa da li je gleda Vlada pa da li ona gleda njega pa jao... Oću da se userem, majke mi. 

I naravno, ona neće ispasti iz rijalitija dok god postoji šansa da se s nekim spanđa, ne bi me čudilo da joj je i to taktika. 

 

Ko Jovanu šiša što se zagledala u suprotan tabor a Stefan joj ispred nosa. 

gospođo baš niste ni malo romantična duša :happy:

- juče je mina imala jedan pametan potez, povredu ramena čini mi se i odmah je povećala šanse tima za pobedu za 33% :happy: ali avaj kasno se setila da primeni micin fazon sa isfoliranom povredom, em se odmoriš 15-20 dana poput viktora, em možda za to vreme ispadnu razne mine, ramizi, nađe i difovci pa u nastavku možeš da izdominiraš u igricama

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

E ako Twitter kaže :lolol:

eh, pa i tamo pišu neki ljudi, ima ih raznih, kao i ovde

ono, nije da smo mi ovde prošli neku inicijaciju koja bi uključivala merenja IQ-a, stepena obrazovanja, elokvencije, etičnosti i sl.

 

evo recimo, moj muž bi na keca rekao da samo debili gledaju survivor :lolol:

prvih dana se čudio kako i zašto ja to gledam a sada se mučen već pomirio, vidi da ne hajem :D

 

meni je survivor super razbibriga za kraj dana

nekada sam vežbala gimnastiku, odrastala na reci, skačući sa vrba, što na noge što na glavu, lastu, salta, ma nema šta nismo radili

dok sam naučila da skačem tzv ''pregib'', izrazbijala sam se kao ludak, to je ono skakanje kada se prstima ruku dohvate prsti nogu, sve u vazduhu, pa onda na glavu

išla sam i na takmičenja iz gimnasitke i sećam se da smo sve vežbale u trikoima dugih rukava i sa helankama ispod, a da nam se ne bi videle modrice, jer je to ružno izgledalo

kompetne butine su znale da mi budu plave od padanja, uglavnom sa grede, ali se vežbalo i nastupalo

sada, ne mogu da se načudim ovim silnim povređivanjima :blink:, da li su to veći napori ili su ovi svi svileni, nije mi jasno

 

eto, zato ja gledam survivor, poligoni su mi najbolji, stalno sebe zamišljam na njima  :laugh:

međusobni odnosi su manje zanimljivi, mada, kako ide kraju, ajde, zanimljivije je

 

većina se ovde verovatno nije bila ni rodila kada su u yugi bile popularne igre bez granica. e to sam volela isto da gledam, ma gledalo se masovno. i navijalo

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, dùda said:

većina se ovde verovatno nije bila ni rodila kada su u yugi bile popularne igre bez granica. e to sam volela isto da gledam, ma gledalo se masovno. i navijalo

Obožavao sam da ih gledam, iako sam bio klinac, sećam se da su naše ekipe odlične bile.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

 

većina se ovde verovatno nije bila ni rodila kada su u yugi bile popularne igre bez granica. e to sam volela isto da gledam, ma gledalo se masovno. i navijalo

E, to su bile igre. Tad smo zaista bili Evropa.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...