Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

11 hours ago, Valkyrie said:

 

 

Sam poligon je bio dobar, i bez Maše i Milice se uspelo do pobede, da nije one jebene Nevene bilo bi još lakše. Koliki mi je ta devojka majndfak, ne verujem šta se sve spakovalo u tako malo telo. 

 

Meni je i dalje najveći majndfak čitavog Survivora to što je ona uspela za izgubi od Mine :wacko: I to se sećam te igre, gađala je kao da je bila pijana, posle je bila ona drama da su je kao zbunjivali. Ali dobro, valjda se svakom ponekad dogodi žuta minuta.

 

Sumeja kao da je predosetila nešto, slavila je onaj lični imunitet kao da je pobedila u finalu. Prilično sam siguran da bi Nika mnogo pre glasala za nju nego za Tenu, tako da se Sumi dobro izvukla.

 

Od telefonskih razgovora najlepši utisak ostavili su Rokova mater :D, Nađina tetka, Nikina mama (geni su geni :D ) i Vladina mama. Plus bonus poen za Neveninu mamu koja je bila u fazonu "Aj šta nas zovete u ovo doba, dobro smo svi, puno te pozdravljamo, idemo sad na spavanje". :lolol:

Link to comment
5 hours ago, PavleV said:

Ako bi večeras plavi opet izgubili, tek bi onda počeo pravi zaplet. Da li bi pored Tene, možda i Nika bila ugrožena, da li bi Ivana iskoristila dupli glas ili opet ne?

Da. Bilo bi baš zanimljivo 

Ekipica bi mogla da nominuje Niku, ali ako bi ova to provalila i glasala za Tenu (koja već ima tri sigurna glasa), bilo bi egal. A ako bi Ivana upotrebila svoj dupli mogli bi i da je nominuju (Tenu). Mada mislim da ona to neće uraditi.

A koje ono pravilo važi ako dvoje ima isti broj glasova ? 

 

U crvenom timu Branko ili Mina, bilo bi lepo da malo zaobiđu Nađu.

 

Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

A koje ono pravilo važi ako dvoje ima isti broj glasova ? 

 

 

Onda se javno glasa za nekog od to dvoje, ako opet bude nerešeno, oboje idu u duel. 

 

Ipak mislim da crveni gube večeras, nadam se samo da je Nađa nedavnim nastupima stekla dovoljno kredibiliteta da je ostave na miru ovog puta. 

  • Hvala 1
Link to comment

Ako crveni izgube timski imunitet, ne bi me iznenadilo da uvedu večeras isto pravilo kao i za plavce, a to je da crveni moraju samo muškog člana da nominuju.

Kako bi eventualno "iznivelisali" balans muškaraca gledajući preostali spreman sastav u obe ekipi.

 

Spoiler

Odokativno cenim da je Mašina povreda ozbiljna u smislu da je neophodno duže odmaranje (kao Viktor), pa posle procena lekara da li može da nastavi.

Prosto mi je enigma stav organizatora u ovom trenutku kad se odmaklo od početka. Nadam se da im ne pada na pamet eventualno ubacivanje rezerve pošteđenu 40 dana "preživljavanja".

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

Stevan :rolf: 

 

ali šta radi Goran :ohmy:, svaka čast

Fenomenalno je bilo ovo.

 

Dobra im je ova proslava sa Nadjom :D

Link to comment
10 minutes ago, dùda said:

@renne, što tebe više nema ovde ? ne pratiš ? 

 

šta mislite koga će crveni da nominuju ?

meni se čini da bi to mogao da bude Branko, a onda će ga Ivana izbaciti

tanji je umro otac tako da me generalno nema na forumu jer ne stižem od svega dok ne prođe sahrana

  • Tužno 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...