Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Stefan i Vladimir suvereno, njih dvojica su mi u skoro svakom dvoboju favoriti 

Izuzetak su igre snage gde je Vlajko tropa

 

Nadja ima potencijala, zato me i nervira sto  samu sebe zakopava

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Šta se ovde dogodilo ?

Gde su Ivanina dva glasa ?

Jer su i Tomislav i Goran glasali za Tenu.

 

Bojan ju je pitao da li se kaje što nije iskoristila svoju prednost, ona je rekla da jednostavno nije bila u stanju da to uradi, tako da pretpostavljam da je odustala od duplog glasa, Mada svejedno se ne bi ništa promenilo. 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Stvarno je šteta što Ivana nije uspela da osvoji lični imunitet, a bila je tako blizu. Baš me zanima kako bi Sumeja glasala :fantom:

Sumeja se u lice smejala i svojim saborkinjama, s tim što mora da se napravi tona mimova sa Teninom facom kad je čula pravila glasanja. 

 

Propitivanja crvenih o romansama i Minino prenemaganje - krindž. Žao mi samo što Jovi nije imala petlju da se pozove na genetiku i spomene egzogamiju uz značajne poglede ka Tomi :happy: 

 

Sam poligon je bio dobar, i bez Maše i Milice se uspelo do pobede, da nije one jebene Nevene bilo bi još lakše. Koliki mi je ta devojka majndfak, ne verujem šta se sve spakovalo u tako malo telo. Sutra ne verujem da ćemo imati sreće mada

Spoiler

Vraća se Milica

 

  • +1 2
Link to comment

Ako bi večeras plavi opet izgubili, tek bi onda počeo pravi zaplet. Da li bi pored Tene, možda i Nika bila ugrožena, da li bi Ivana iskoristila dupli glas ili opet ne?

Link to comment
9 hours ago, Valkyrie said:

... mora da se napravi tona mimova sa Teninom facom kad je čula pravila glasanja. 

  Hide contents

 

 

 

i meni je ovo bilo prejako. kako je "obesila nos", sto bi rekli u mojim krajevima. tena i sumeja, prave zloce. nadam se da ce ispasti uskoro...

 

iz plavog tima nika i goran najposteniji takmicari, rubinjoni ok, kao i nevena u igrama, samo sto je ona pokazala da je sklona povodljivosti kad se glasalo za gorana.

 

u nasem timu ne znam koga bih izdvojio, mozda stefan koji dominira u takmicenjima, kao i masa.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Rubi je manje prefrigan od Gorana, što ne navodim kao negativnu osobinu potonjeg.

Al dobar je, pita sestru ima li kakvih bračnih ponuda a ono pola Balkana seče vene na njega (i ja se nosim mišlju da počnem :lolol:

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...