Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Ali kakav dan za Mašu, tri poraza i onda potroši sve pare na dve banane :kecman: Ali dobro, na kraju ispade da je makar među retkim crvenima koji su pojeli nešto.

Link to comment

Ovo ziherašenje na aukcijama sam tako ja kad igram Dragonvale pa skupljam i štedim neke tokene a onda istekne rok i propadnu mi. 

 

Drago mi je što je power trio plavih razgovarao nasamo i skontao da im treba ipak taktika.

  • Haha 2
Link to comment

Vidi se da je baš u bedaku nakon Ramizovog ispadanja, izgledala je kao da joj je sve svejedno. Ako se ne bude trgla i treba da ide.

 

Ovo prikenjavanje Nađi nakon svake igre prelazi sve granice, čak je i Maša reagovala na to. 

Link to comment
38 minutes ago, Valkyrie said:

Drago mi je što je power trio plavih razgovarao nasamo i skontao da im treba ipak taktika.

 

Ako nanjuše šta je Ivanina nagrada i vrbuju je, mogli bi da izbace Sumeju, što je ishod koji priželjkujem. Mada, nisam siguran koliko je Nika još uvek spremna na tako nešto.

Goran mislim da više nije u opasnosti, Viktora nema, ne verujem da će Nevena ponovo glasati za njega, tako da Sumeja samo sa Tenom i Rokom ne može ništa. 

Inače, Roko, WTF? Ima stomačne probleme, povređen je, nosi štake, izgleda kao invalid, ne znam kako će u dogledno vreme biti u stanju da učestvuje u igrama.

Link to comment
13 minutes ago, Halvard said:

Vidi se da je baš u bedaku nakon Ramizovog ispadanja, izgledala je kao da joj je sve svejedno. Ako se ne bude trgla i treba da ide.

 

Ovo prikenjavanje Nađi nakon svake igre prelazi sve granice, čak je i Maša reagovala na to. 

I Stevan je bio dosta rezigniran zbog izbacivanja Ramiza jer em što ga gotivi em što je reagovao na nespretnu Mininu izjavu u "ajmo da se prebrojimo" stilu. A Jovana je mogla na Ramiza da računa kao na osobu koja joj je podrška i koja je nikad neće nominovati. 

 

Ne preteruj, ipak joj se obratio Vladimir a on je uvek podržava i ne glasa za nju. Možda nije ubo trenutak ali stvarno ne mislim da je hteo da joj sere po glavi.

 

 

 

Btw, uverena sam da produkcija zapravo inscenira gomilu toga i da tamo nije ni prineti takva drama kako se predstavlja.

 

* kako da nanjuše kad ne sme da kaže? Garant su svi mislili da je tajni imunitet pa su pljunuli tolike pare :lolol:

 

Ja bih da Tena izleti pre nego Sumeja, Tena mi deluje kao baš prava lisica. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Najinteresantnije bi bilo da na glasanju kod plavih bude nerešeno i da presudi Ivanin dupli glas. Kod Tene se baš vidi želja za pobedom, samo mislim da se malo preračunala kada je glasala za ispadanje Gorana, pogrešno izabran trenutak, sada nakon ispadanja Viktora im se ruši plan i klan. 🙂

Link to comment
23 minutes ago, Valkyrie said:

Btw, uverena sam da produkcija zapravo inscenira gomilu toga i da tamo nije ni prineti takva drama kako se predstavlja.

 

* kako da nanjuše kad ne sme da kaže? Garant su svi mislili da je tajni imunitet pa su pljunuli tolike pare :lolol:

Ono pismo je bilo napisano na ijekavici, kao da su unapred znali kom plemenu(Ili cak takmicarki) ce pripasti :fantom:

Edited by Milošica
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Ono pismo je bilo napisano na ijekavici, kao da su unapred znali kom plemenu(Ili takmicarki) ce pripasti :fantom:

Imali dve verzije pisma? :s_c:

Imali dvije verzije pisma, ne? :s_u:

  • Haha 2
Link to comment

Tena je vrlo zainteresovana da ostane do kraja, možda i za pobedu, što se dalo videti po tome kako je hitro podigla ruku da sav novac uloži u pismo. Što je meni skroz legitimno, kao i da svako od njih pojedinačno pravi neku svoju taktiku, vrbuje, zavarava itd. Mislim, došli su sa namerom da pobede, ali ne na (samo) sportski način. 

Link to comment
8 hours ago, Milošica said:

Ono pismo je bilo napisano na ijekavici, kao da su unapred znali kom plemenu(Ili cak takmicarki) ce pripasti :fantom:

 

Pismo je izgledalo kao da je nabrzaka naškrabano tokom licitiranja plavih :D

  • Haha 1
Link to comment

Tena nije mogla da se suzdrži, a da ne iskomentariše kako je izjeda šta je to Ivana pročitala u zapisu.

 

Da se ona dočepala zapisa, ne bi se dobro proveli Goran ili Tomislav, a možda i neko(a) treći, ako bi plavci bar jednom izgubili u igri za imunitet. Siguran sam da bi Sumeji i Neveni stavila do znanja koji dar poseduje.

 

uostalom i to je deo ovog šoa survajver - podstaknuti malo spletki unutar ekipe nakon poraza sa poligona

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...