Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Malo mi žao Ivane, devojka tamo uglavnom izgleda kao pala s Marsa, plavi je tretiraju kao komad nameštaja. Garantovano bi ona bila nominovana ove nedelje da nije bilo ovog pokušaja puča.

Realno jeste nezgodno ovima što kasnije dođu kad se već uveliko uspostave međuljudski odnosi. Verujem da se Nevena zato i priključila klanu kako bi dodatno ojačala svoju poziciju iako je po onome što pokazuje u igrama daleko od najslabije karike, ali nije to sve što se gleda, pogotovo kod njih. Isto mislim da je sad shvatila da se zeznula i pokušava da vadi fleke. 

Link to comment

Nevena i Tena mi deluju kao da će da se priklone Goranu, Tomislavu i Niki u sledećem periodu, a onda je Sumeja gotova, a posle mogu da izbacuju u skladu sa svojim afinitetima. Uračunao sam da je Viktor otišao. Lik koji ne učestvuje, nedeljama odlučuje.:wacko: Klatno se kod plavih vrlo lako može promeniti njegovim odlaskom, a Goranovim ostankom. Kod crvenih mi isto nema nikakve logike da Minu drže i dan dalje. Mislim može ona da im se uvlači do sudnjeg dana, ali čim potrči pišeš bod za protivnika. Tu je i najneeksplozivniji sportaš ikada, i njegovo bivstvovanje je posve nepotrebno, mada je on sebe prodao kao važnu kariku koja pridonosi, a većina je deluje uspešno popasla tu ciglu. Tu je i sluđena Nađa koja ne zna gde udara od kada su je uzeli na zub, dok je Jovana posle početnog truda, ispala hodačica koja odrađuje posao. Imaju bogami šta čistiti. Divna izjava Mine kako treba izbaciti muškarca, pa da igraju 5 na 5 protiv žena. Samo Milica i Maša se mogu nadati pobedi. Kod preostale tri pišeš bod protivniku sa veoma velikom verovatnoćom. I opet je grlila i cmakala Ramiza, a ona ga je između ostalog nominovala. Ne znamo ko je za Branka glasao, i drugi glas za Jovanu nismo videli.

Link to comment

Za Branka su glasale Milica (bila je ona njena uobičajena pozdravna poruka na papiru) i pretpostavljam Jovana 

Drugi glas za Jovanu je bio Vladimirov, on već neko vreme konstantno glasa za nju. 

 

Sumeja se definitivno opasno prešla što je ovako otvoreno krenula na Gorana, sad kad Viktor (nadamo se!) ode, neće imati šta više s kim da vodi igru. 

 

Inače sve više mislim da oni uopšte ne žive u tako lošim uslovima, pogotovo nakon onakve Jovanine reakcije na blato. Osim što im fali hrane, to verujem. 

Mada nakon onoliko gozbi i krkanja u poslednje vreme teško da show uopšte i može da se zove Survivor.

Edited by Halvard
  • +1 4
Link to comment

Ne znam što joj je to blato bio toliki problem, pa nije ko Endi bežala kroz govna iz Šošenka. 

Definitivno je u padu forme, što i ima smisla s obzirom na to kako je skrljala leđa, ali mislim da će je Ramizov izlazak dotući psihički i da neće još dugo da potraje. 

 

Nisam videla da je Milica glasala za Branka, očekivala sam da će za Ramiza jer se već neko vreme s njim kači.

 

Btw, bio Ramiz jutros na Novoj, a Ivona preko video poziva. Interesting. 

Link to comment

Kad pre Ramiz stiže, kada je izbačen u petak uveče? 🙂

Pretpostavljam, pošto ide odloženo emitovanje, da je stigao ranije, samo se to krije i drži u tajnosti, ili možda grešim?

Link to comment

Mislim da je razmak između snimanja i prikazivanja negde oko tri nedelje. 

Inače sam video negde na Twitteru screenshot Ramizovog uživo praćenja vlastitog ispadanja sa društvom u kafani :laugh: Sigurno imaju obavezu da se ne pokazuju u javnosti dok se ne prikaže na TV-u da su ispali. 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 23.4.2022. at 0:30, Valkyrie said:

Jeste da plane kad izgube ali meni ni to nije smak sveta, čak i razumem oštrije tonove u afektu dok ih radi adrenalin. 

Ono što se meni čini je da je Sumeja ukapirala da je ONA prva na redu, jer je najslabija od žena u plavom plemenu a oni su skontali nakon Kikija i Hrvoja da je red da se muškarci malo pričuvaju. Predupredila je uopšte mogućnost da glasaju za nju tako što su ona i njen brat Viktor izlobirali Tenu i Nevenu a Roko voli da se tag along i napravila je priču o zlikovcu Gogi. 

Feminizam priča je čist bulšit i nema veze s mozgom, to je samo njen metod da odbije od sebe druge ženske glasove. 

Naravno da nije iskljuceno da je njen feminizam suplja prica kao i Minino veganstvo, medjutim do sada nisam uocila da je Sumi fejk po tom pitanju. Sto se mene tice njen stav je legitiman, narocito sto ona dolazi iz Bosne gde su po pitanju odnosa prema zenama malo odmakli od Srednjeg veka. U redu sam sa tim da ona glasa za frajere posebno sto je u tom poslu transparentna. 

 Sto se reputacije  "zlikovca Gogija " tice ne bih taj uspeh pridavala Sumejinom delovanju. Moje misljenje je da je on odlican u igrama, ali bratee mnogo shefuje, ne bih ga trpela 2 min, ni njega ni Milicu.

 

Da ne bude zabune, jos nisam  presla na plavu stranu, a u slucaju da predjem Sumi mi je zadnja na listi ali ne zbog ovoga iznad

Link to comment
On 23.4.2022. at 0:18, Sara said:

Goran meni ne izgleda kao covek koji bi pred kamerama opsovao bilo koga na licnom nivou, ubedjena sam da je psovka bila vise usmerena na situaciju. S druge strane ima ljudi koji su preosetljivi na psovanje, ne mozemo znati da li je Sumeja od tih ili se prosto  uhvatila za to psovanje  tek da ima neki argument.

Ovo bih malo korigovala

Link to comment
On 23.4.2022. at 1:09, Halvard said:

Što se izbacivanja Ramiza tiče, nisam siguran šta da mislim. S jedne strane jeste činjenica da sad crveni muškarci osim Steve svi zajedno imaju manje kila od Nike i Ivane (Tomislava i Gorana da ne pominjem), tako da su sve igre snage u startu piši propalo. Ramiz bi tu mogao da potegne. 

S druge strane, verujem da jeste jako naporan za suživot u plemenu i da bi im svakodnevica bila lakša bez njega. 

Ne znam, mislim da je odluka 50-50, možda bi ipak bilo bolje da su ga zadržali još neko vreme. 

 Bolje im je bez Ramiza

Edited by Sara
Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Mislim da je razmak između snimanja i prikazivanja negde oko tri nedelje. 

Inače sam video negde na Twitteru screenshot Ramizovog uživo praćenja vlastitog ispadanja sa društvom u kafani :laugh: Sigurno imaju obavezu da se ne pokazuju u javnosti dok se ne prikaže na TV-u da su ispali. 

Pet dana je bio razmak

Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Mislim da je razmak između snimanja i prikazivanja negde oko tri nedelje. 

Deset dana. Kikiju su na IG tražili da čestita Nađi rođendan - čestitao. Nakon 4 dana se emitovala epizoda gde Nađa kaže "za 14 dana mi je rođendan". Valjda sam dobro sračunala, gde je onaj Samaelov test 

GIF by Achievement Hunter

Link to comment

Sad sam gledao na Instagramu, rođendan joj je 17. aprila. U petak, 22. je bila epizoda u kojoj kaže da joj je rođendan za dve nedelje, što znači da je to snimljeno negde početkom aprila. To bi značilo da je razmak 20 dana onda.

 

Bože, čime se bavimo :isuse: :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...