Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Goran meni ne izgleda kao covek koji bi opsovao bilo koga na licnom nivou, ubedjena sam da je psovka bila vise usmerena na situaciju. S druge strane ima ljudi koji su preosetljivi na psovanje, ne mozemo znati da li je Sumeja od tih ili se prosto  uhvatila za to psovanje  tek da ima neki argument.

Link to comment
7 minutes ago, Sara said:

Goran meni ne izgleda kao covek koji bi opsovao bilo koga na licnom nivou, ubedjena sam da je psovka bila vise usmerena na situaciju. S druge strane ima ljudi koji su preosetljivi na psovanje, ne mozemo znati da li je Sumeja od tih ili se prosto  uhvatila za to psovanje  tek da ima neki argument.

Jeste da plane kad izgube ali meni ni to nije smak sveta, čak i razumem oštrije tonove u afektu dok ih radi adrenalin. 

Ono što se meni čini je da je Sumeja ukapirala da je ONA prva na redu, jer je najslabija od žena u plavom plemenu a oni su skontali nakon Kikija i Hrvoja da je red da se muškarci malo pričuvaju. Predupredila je uopšte mogućnost da glasaju za nju tako što su ona i njen brat Viktor izlobirali Tenu i Nevenu a Roko voli da se tag along i napravila je priču o zlikovcu Gogi. 

Feminizam priča je čist bulšit i nema veze s mozgom, to je samo njen metod da odbije od sebe druge ženske glasove. 

  • +1 4
Link to comment

Na sreću, porota još zaseda o tome da li će SBB upropastiti jednu potencijalnu odličnu ideju na više nivoa. 

 

Ono pre neki dan kad lik koji 3 nedelje jede i spava u pansionu i dolazi da se naždere kad njegov tim pobedi, izuzet je od glasanja, a glasa za ubedljivo najboljeg i najnormalnijeg takmičara koji ima 30 modrica, krv na sebi i umalo bez oka nije ostao, bila je za razbiti televizor. Sreća pa su se prizvali pameti izgleda, verovatno su nagovorili Gorana da ostane i bori se. Ovo sa Sumejom juče i danas ne znam šta bih rekao - toliko je ispala loša da mi dodje da pomislim da su ovo namerno osmislili zbog gledanosti.

 

Zajebano je ovako praviti šou, nacionalno podeljeni timovi, i uz to na početku kažu da dobija po jedan takmičar iz svakog plemena,  tako da ovi slabiji nemaju nikakav interes da se ne udruže i izbacuju jače takmičare. Moraju da ubace neku promenu - skriveni imuniteti, dupli glasovi, mešanje plemena...šta god.

 

 

  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, Sara said:

Meni nije jasno cemu se Goran nadao u slucaju da su plavi izgubili igru za imunitet?

Duel sa Rubijem bi bio gotovo siguran.

 

Rubi je imao lični imunitet.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, PavleV said:

Rubi je imao lični imunitet.

Sara misli na drugog duelistu, da su plavi izgubili i drugi meč za plemenski, kretenke bi izglasale Tomu. Bio bi duel Goran-Toma

Edited by Valkyrie
Link to comment

Vrhunska ironija je što bi večeras Nađa zaista imala priliku da izbaci još jednog odličnog takmičara. Goranu stvarno ravnoteža nije jača strana, pitanje je šta bi bilo da je došlo do balansiranja na jednoj nozi. Mislim, ne bi bila favorit svakako, ali Ramiz u startu nije imao šanse. 

Link to comment

Što se izbacivanja Ramiza tiče, nisam siguran šta da mislim. S jedne strane jeste činjenica da sad crveni muškarci osim Steve svi zajedno imaju manje kila od Nike i Ivane (Tomislava i Gorana da ne pominjem), tako da su sve igre snage u startu piši propalo. Ramiz bi tu mogao da potegne. 

S druge strane, verujem da jeste jako naporan za suživot u plemenu i da bi im svakodnevica bila lakša bez njega. 

Ne znam, mislim da je odluka 50-50, možda bi ipak bilo bolje da su ga zadržali još neko vreme. 

Link to comment
34 minutes ago, Halvard said:

Ramiz bi tu mogao da potegne. 

je li zato Branko morao da učestvuje u onim amovima sa Stevanom i Milicom protiv najsnažnije plave trojke? Ramiz šta uradi u prvoj turi uradio je i posle zaboraviš na njega.

nevezano, mislim da ga nisu nominovali zato već što im je naporan.

sad će produkcija da ih pojača Veljom Ilićem, recimo.

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

 sad će produkcija da ih pojača Veljom Ilićem, recimo.

Stize Seselj na ostrvo.

 

Taman su mu Hrvati na suprotnoj strani.

Edited by Milošica
  • Haha 2
Link to comment

esam ja jedini  kojem niko iz crvenog tima nije simpa i koji navija za gorana/niku/tomislava iz plavog plemena?:fantom:

 

meanwhile, stevan objasnio, nesh jache..

 

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...