Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 minute ago, Halvard said:

Nije nemoguće da je Viktorovo šejmovanje ovog puta spasilo Nađu. 

Dosta neočekivano glasanje, izgleda da su počeli da primećuju Brankovu nesposobnost. 

Kako je Mina ostala bez ijednog glasa je zaista neobjašnjivo. 

Meni se cini da je Nadju spasilo to sto su na plemenskom malo demaskirali to kurvinjsko ponasanje, mozda su se posramili. Plus Nadja se osnazila i digla glas. Kolko tolko.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Ovo Roko odustaje zbog povrede?
Nadam se da je Viktor, jer je provaljeno da se zna sa Mlinarićem.

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Halvard said:

Najlogičnije bi bilo da je Viktor, ali učinilo mi se da sam ga video u jednom kadru u igri. Videćemo.

Sad sam još jednom pogledala tu najavu i nisam ga videla.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Eto Ramiz je naucio plave da se zagrle. Mozda im bude prijalo.

Sto bi Zvonko Mihajlovski rekao statistika je kao bikini. Stevan je korisniji igrac za pleme od bar 2 muskarca i bar 3 zene. 

Ja bih izbacio Branka, al ajd, def mora muskarac napolje, ne bi li Stefan i Vlada vise puta igrali. Jer ovako dok se izredjaju svi muskarci plus Nadja i Mina, odose bodovi.

I jos kad odrade ceo poligon vrh i onda ne mogu da dobace disk, kuglu, vrecu, sta vec... 

  • +1 1
Link to comment

Viktor leti zbog pravljenja klana a neučestvovanja + Mlinarić. 

Ovo sa Goranom je teško sranje, Sumejja ga je preterala i nadam se da se preigrala. 

 

Crveni su znali kako će glasati i pre njegovog govora, Jovana je već pričala u kampu i spomenula Branka kao slabog, čak ni ona nije glasala za Minu koja je, ruku na srce, ipak sve bolja. Ona ima i te social skills koje je drže na površini, što ne mora da bude nužno negativna osobina.

Ukratko, znali su da ne sme žena napolje ovog puta. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
15 minutes ago, svigirbor said:

Nadam se da je Viktor, jer je provaljeno da se zna sa Mlinarićem.

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka
 

 

Teško, epizoda od ponedeljka je snimljena mnogo pre nego što je počelo da se piše o fitnes ortakluku.

Link to comment

Sjebah se sto dodjoh ovde... Pomislih petkom uvece da mogu... Jedna formuska Milica bi dobro dosla... Sto ne moze da se iznajmljuje taj tip pspbe, za razne sastanke i odnose

Link to comment

Nije nego ne voli kad se komentarišu najave narednih epizoda jer mu se spojluje. 

 

Ja ne volim kad gledam sat-dva posle vas a prenosite pbp pa sve vidim ko je pobedio ko nije, zato sam i počela da svraćam na topik tek kad odgledam epizodu. 

Link to comment

Sumeja baš prljavo igra protiv Gorana, javno je iznela dve vrlo diskutabilne stvari.

Prvo, da joj je opsovao majku; nekako mislim da bi mnogo ranije reagovala da se to zaista dogodilo, a ako nečega i jeste bilo, pre mislim da je bila neka uopštena psovka nakon izgubljene igre nego nešto upućeno lično njoj.

Drugo, da je nagovarao Tomislava da glasa za nju, Tomislav je izgledao iskreno šokirano kad je to čuo, verujem da nije folirao.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Halvard said:

Sumeja baš prljavo igra protiv Gorana, javno je iznela dve vrlo diskutabilne stvari.

Prvo, da joj je opsovao majku; nekako mislim da bi mnogo ranije reagovala da se to zaista dogodilo, a ako nečega i jeste bilo, pre mislim da je bila neka uopštena psovka nakon izgubljene igre nego nešto upućeno lično njoj.

Drugo, da je nagovarao Tomislava da glasa za nju, Tomislav je izgledao iskreno šokirano kad je to čuo, verujem da nije folirao.

pa i potvrdio je da je goranova prica tacna, tj da ga nije nagovarao.

u kadru nema roka, tako da mozda on odustaje, a mozda i ne..:fantom:

 

razlika izmedju crvenih i plavih, je sto su kod crvenih najjace karike napravile klan odmah od starta, a kod plavih najslabije karike..

s ozbirom da su otkrivena karte  klana kod plavih, bilo bi neozbiljno da sada goran, tomislav i nika ne naprave svoj klan, ivana bi svakako bila na njihovoj strani, i treba im samo jos jedna osoba.. mozda nevena, koja je doduse ovde ispala najveci licimur, sto se najvise zadrzali u njegovom zagrljaju a glasala je za njega?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...