Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Meni nije jasno cemu se Goran nadao u slucaju da su plavi izgubili igru za imunitet?

Duel sa Rubijem bi bio gotovo siguran.

Njemu bi u interesu bilo jedino da izleti neka od plavih zena, a sa trenutnim poretkom stvari to ne moze da se desi.

 

Moj utisak je da se crveni nikad nisu posvadjali u toj meri kao sto su sada plavi, ni kad je bila Ivona, ni na dnevnoj bazi gde fala Milici uvek ima nekog pizdenja. Crveni se kao copor obruse na pojedinca.

Prizeljkujem da Goran ispadne mada ce biti zabavno i ako im se vrati.

Ako mora da ispadne neko od crvenih mogao bi Branko, pa Mina...

 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

ne gledam često, pustim najčešće u pozadini dok radim nešto ili jedem, ali ako imam neki utisak to je to Minino beskrajno iritantno navijanje, kompenz za nesposobnost šta li je

 

 

Upravo se o tome i radi.

 

Ako su Milica i Maša povređene, komotno možemo da proglasimo kraj Survivora, one plave aždaje mogu da se nose sa većinom naših muškaraca. 

Sinoć su plavi delovali u potpunom psihičkom rasulu, atmosfera nula, jedino se devojke kao nešto međusobno podržavale i svejedno su lagano dobili jer su naši imali izliv nesposobnosti u mozak. Rekao bih i da je Ramiz sve više kandidat za najslabiju kariku, iako nam treba nešto mesa za igre snage, ali ako čovek može da izdrži samo jednu rundu, slaba vajda i od toga. 

 

Ali biće apsolutni hit ako Nađa uspe da izbaci i Gorana :kecman:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...