Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Nisam stekao takav utisak, ovo sad što je pobedila pirova pobeda, pre toga je izgubila.

 

Bez da virnem u onu statistiku, stekao sam utisak da je Nađa bolja od nje u igrama. Možda grešim.

Link to comment

Ovde nije bilo 'leba od devojaka sa povređenom Milicom, moralo se na što više muških bodova, to je sve palo u vodu kad je Ramiz uspeo da izgubi od onakvog Gorana. Jbg. Sad opet deja vu, Mina ili Nađa, pitanje svih pitanja. :yawn2:

 

Nadam se da se Maša nije ozbiljnije povredila.

  • +1 1
Link to comment

Sumeja mrtva ladna izjavljuje da je sledeći na listi za odstrel Toma kojem bukvalno nemaju šta zameriti i to because reasons, a onda ga juri nakon igre za high five :smiley_hail: Stvarno ima petlju, kakav promašaj od žene, a bila mi je toliko simpatična...

 

užasan poligon, nadam se da je Maša ok, pala je na trtičnu kost žestoko, gomila nerava ide iznad nje.

 

 

e da, Goran je prilično samouveren da dobija svakog u duelu, pa nisu duel igre krojene specijalno za njega. posebno ako bude (haha, AKO) sa nekom ženom, tad mu možda uvale neko balansiranje one njegove telesine na pola ciglice.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Iste kakve su bile prošli put kad si gledao verovatno, mislim da nijedna nije ispala od tad. Hrvati dobili pojačanje u jednoj stamenoj sa bujnim poprsjem, eto :D 

 

Ali kako je Tena istrolovala Milicu, taman je izgledalo da je na pomolu bio epski preokret kad ova pogodi tri od tri :kecman:

Užasne su bile naše večeras, Maši je baš malo falilo ali nije Nika toliko loša da svaki put gubi od nje. Nevena je fenomen u ovim gađanjima, nekad imaš utisak da bi dobila i Stefana i Vladimira, a s druge strane uspela je izgubi od faking Mine. 

Link to comment

Viktor mi postaje pomalo jeziv. 

 

Sumeja ima feminističke stavove i deluje iskreno u njima. Ne zameram joj ni najmanje na izjavama na plemenskom savetu. Otvoreno i u glavu. 

Sad da li je u međuvremenu bilo spletkarenja ne znam. Tena mi deluje kadra da zakuva čorbu

  • -1 1
Link to comment
On 21.4.2022. at 8:29, svigirbor said:

Može neko da me podseti "kako se Viktor povredio"?

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka
 

U 18. epizodi (večeras ide 30.), u igri kada su ovnom probijali prepreke.

  • Hvala 1
Link to comment

Pa da, kako kažu na netu, učesnici imaju pozamašan nedeljni honorar tamo. Što da ne namesti bratu Viktoru tezgu, plaćeno letovanje takoreći.

Ne bi me čudilo da je Kristijan sve to izvalio odavno, nego naravno da se seče u režiji svaka nepopularna izjava. 

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, PavleV said:

Ako se Goran preda u duelu, Rubi neka se pripremi, a zatim i Nika i tunjavi Roko.

Kod crvenih red je konačno za Minu, iritantno mi je ovo njeno isforsirano navijanje.

 

ne gledam često, pustim najčešće u pozadini dok radim nešto ili jedem, ali ako imam neki utisak to je to Minino beskrajno iritantno navijanje, kompenz za nesposobnost šta li je

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...