Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 minute ago, Halvard said:

Ako postoji klan, Nika definitivno nije u njemu

 

I reagovala je kad je ukapirala da je dogovor u pitanju, rekla je da nije u redu...

  • +1 2
Link to comment

Znao sam da će Goran kad-tad doći na red, samo nisam očekivao ovako brzo. Još prošli put se pominjala netrpeljivost između Gorana i Viktora, Viktor odlično koristi svoju poziciju, da je bezbedan, a može da glasa, verujem da je sve ovo on organizovao. A i Sumeja me prilično iznenadila, sve nešto fina i mirna, sada se konačno otvorila i pokazala.

Link to comment

Crveni su bili još u većem šoku nego sam Goran... Ako on ispadne, dobijaće plavi mnogo ređe na igrama. Sem ako im ne ubace nekog novog da malo izbalansiraju...

Edited by Michael Krueger
Link to comment
On 14.4.2022. at 9:57, Valkyrie said:

je l' još nekome zazvučala sumnjivo razmena Goran-Viktor sinoć? Viktor je delovalo da kuva u sebi i da je onim "ko visoko leti, nisko pada" aludirao na Gorana.

Valk, legendo :happy:

48 minutes ago, PavleV said:

Viktor odlično koristi svoju poziciju, da je bezbedan, a može da glasa, verujem da je sve ovo on organizovao

100%, devojke su na njega slabe, stalno se vajkaju kad će da im se full vrati. on valjda peva s njima uveče kod vatre a Smoran ih opominje da hoće da spava. Lukavi Viktor, pridobio ženske glasove s pola snage, kad se reši Gorana preći će na Tomu pa na Niku.

45 minutes ago, Michael Krueger said:

Crveni su bili još u većem šoku nego sam Goran...

Zato što oni ne vide ni ono malo što nama prikažu od dešavanja u plavima van terena.

Mada je pre par epizoda Stevan rekao nešto u smislu da naslućuje rivalitet između Gorana i Viktora. Potpuno neshvatljiva odluka produkcije da drži nedeljama povređenog učesnika sa bukvalno večnim ličnim imunitetom a aktivnim pravom glasa.

  • +1 2
Link to comment

Najjače bi bilo da plavi sutra izgube i izglasaju Tomislava, koliko su ludi, ni to me ne bi čudilo :D 

 

Klan čine Viktor, Sumeja i Tena, to je manje-više bilo poznato od ranije. Pretpostavljam da im se Nevena priključila jer ju je Goran nečim iznervirao, a Loco verovatno ni sam ne zna šta radi i zašto. Mislim da Nika neće tek tako prihvatiti što je bila isključena iz događanja, a ni Tomislavu nije baš pravo. 

Edited by Halvard
Link to comment

Toma je skroz na mestu, ja veoma pažljivo slušam i šta pričaju i kad, zato često ovde i oponiram kad se komentariše površno i mimo konteksta.

Goran je prek, ume da flipne kad neko ne ispuni očekivanja, Nevena to posebno loše podnosi a i sama kad izgubi uvek traži neke izgovore tipa svi ste mi se derali, smetali ste mi (to je bilo na onom gađanju protiv fucking Mine). E sad, u kampu ih malo vidimo ali kao što smo komentarisali ranije, Twitter koji prati više plave kaže da se Goran preigrao epizodama sa Kikijem i Hrvojem. 

 

Svakako mislim da je trenutak obračuna plemena sa Goranom jako loš, osim ako ne računaju na novo pojačanje od produkcije (totalno bi to bilo nefer, već su dovoljno dopingovani)

  • Haha 1
Link to comment

Goran, Toma i Nika bi mogli da budu drugi klan, ali nemaju većinu jedino ako uvrbuju Ivanu i Roko promeni stranu što mislim da se neće desiti. 

 

 

Link to comment

da, dosta je to čudno oko njega sve. 

ja ga lično nisam ni čuo da priča. 

siva eminencija, vladar iz senke. 

čak ne mora ni da se znoji, verovatno ima švecki sto i fura košulje. 

generalno tanko opisani unutarplemenski odnosi, igre su ili preslične ili glupave. ovo sa liksuzom i hranom kao nagradama isto bzvz. 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, svigirbor said:

Može neko da me podseti "kako se Viktor povredio"?

To je valjda bilo u onoj igri kad ih je po troje trčalo po zastavicu, a jake elastične trake ih vukle nazad. Jbt, još je i Niggor bio tamo :wacko:

Nije prikazan sam momenat povređivanja, bar nama nije. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...