February 27, 201214 yr Ispljujte me slobodno, ali ne mogu da se otmem utisku da prisustvujem sahrani.
February 27, 201214 yr Ispljujte me slobodno, ali ne mogu da se otmem utisku da prisustvujem sahrani.ako gledash na RTS-u to je zato shto su toliko utishali zvuk da je to strashno. a onda ovaj nesrecnik progovori i ubije u pojam.
February 27, 201214 yr ako gledash na RTS-u to je zato shto su toliko utishali zvuk da je to strashno. a onda ovaj nesrecnik progovori i ubije u pojam.Nema veze ton. Vizualno mi lici na skup podgrejanih mrtvaca koji toga nisu svesni i dele neke nagrade. Totalno vizuelna sahrana.
February 27, 201214 yr * best performance by an actor in a leading role: Jean Dujardin, The Artist :0.6:
February 27, 201214 yr Gde je Theo Angelopulos u In Memoriam delu?Možda su samo oni koji su umrli 2011. mada im ne bi bio prvi put da nekog izostave, tako su Faru Foset 2009.
February 27, 201214 yr Možda su samo oni koji su umrli 2011. mada im ne bi bio prvi put da nekog izostave, tako su Faru Foset 2009.Pa bila je Whitney. Ona je 2012
February 27, 201214 yr šteta za oldmana+1, šteta i što Firth nije bar nominovan za sporednu. Sad predstavlja glavnu žensku ulogu. Kakva glumčina. Edited February 27, 201214 yr by Fida'i
Create an account or sign in to comment