Jump to content
IGNORED

Uređenje interijera


Mister No

Recommended Posts

Pa pipavo je. Okviri postoje. :D

Ne uokviruje se ništa.

Meni se sviđa komunikacija sa patosom iako mi takva simbioza nikad ne bi pala na pamet. Doduše, možda tek treba da ide neki visoki sjaj na ovo. Ja ne bih. Ovo na slici je skroz interesantno patosa glede.

Link to comment
19 hours ago, Paul Gompitz said:

Da izvines, ovo je jezivo.

Da si se bar zaustavio samo na ovim stukaturama na spoju zida i plafona.

ne volim ni ja ovu "klasiku", ali brt, covek je potrosio vremena i zivaca i novaca, kud mu se usere ovako....

posto sam iz struke, mene cesto pitaju da komentarisem uradke, ja samo vicem da je sve super, jedino pronalazim neke funkcionalne mane, ali kritika estetike jok

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, onamonamo said:

ne volim ni ja ovu "klasiku", ali brt, covek je potrosio vremena i zivaca i novaca, kud mu se usere ovako....

posto sam iz struke, mene cesto pitaju da komentarisem uradke, ja samo vicem da je sve super, jedino pronalazim neke funkcionalne mane, ali kritika estetike jok

 

 

Isto, ali bih odbio posao i klijenta sa ovakvim afinitetima. Ne zato što mi se ne sviđa, nego se ne snalazim. Nije pošteno.

Mogao bih eventualno neki restoran u ovakvom maniru. 

Link to comment

generalno, treba odbiti svaki posao gde klijent radi licni prostor, bez obzira na stil.... premalo kvadrata, a previse licnog dozivljaja klijenta, lakse je klijentu isprojektovati 100000 m2 hotela ili kancelarija nego stan od 100m2

a radio sam klasiku, nisam izbegavao, sigurno i vise nego moderno

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, onamonamo said:

generalno, treba odbiti svaki posao gde klijent radi licni prostor, bez obzira na stil.... premalo kvadrata, a previse licnog dozivljaja klijenta, lakse je klijentu isprojektovati 100000 m2 hotela ili kancelarija nego stan od 100m2

a radio sam klasiku, nisam izbegavao, sigurno i vise nego moderno

ne treba odbijati, ukoliko ti je klijent iole simpatičan. treba ga ćuškati kao mačka nestašno mače nežno šapicom ka rešenju, koje će u okviru njegovih želja i ukusa, biti estetski i stilski prihvatljivo, bez egzibicija i vrištećeg kiča. nije lako, ali meni je uvek bilo izazov. zahteva više truda i razumevanja i znanja.

  • +1 1
Link to comment

"zahteva više truda i razumevanja" vs premalo kvadrata....jbg, ja to posmatram komercijalno, ulozen:naplacen trud, taj odnos je najgori kod projektovanja stanova...

ako treba da radim nekom bliskom ili simpaticnom, onda to bude besplatno uz minimalni trud

  • +1 1
Link to comment

i ja kada radim besplatno, skratim proceduru. otvoreno i direktno kažem šta je prihvatljivo i koliko može da se razmaše a da ne ispadne džukac.

Link to comment
9 hours ago, Boksita said:

Znači da ne stavljam lajsne? :laugh:

Volim klasiku i meni se ono baš svidja :wub:

:lol:

meni su se te lajsne sviđale preko tapeta u kafićima grinet. nekada su svi bili isto dizajnirani.

i sviđaju mi se lajsne kad je sve u nekoj tamnoj boji

IMG_6377-1.jpgazr1-design-min.jpg

ja bi u stvari želela da živim u kafani

  • Haha 5
Link to comment
9 hours ago, slepa živana said:

:lol:

meni su se te lajsne sviđale preko tapeta u kafićima grinet. nekada su svi bili isto dizajnirani.

i sviđaju mi se lajsne kad je sve u nekoj tamnoj boji

IMG_6377-1.jpgazr1-design-min.jpg

ja bi u stvari želela da živim u kafani

 

Ovo prvo grozno, ovo drugo mi super.

svako pametan bi zeleo da zivi u (lepoj) kafani nakon sto dodje u izvesne godine.

  • Haha 1
Link to comment

To je često i nepremostiva barikada dobrom dizajnu, kad neko insistira da se neki javni, polujavni ili u najširem smislu ambijent prostora potpuno drugačije namene, implementira u predmetni, najčešće rezidencijalni objekat. Nema tu sreće, mora diplomatija da radi. Iz mog iskustva, taktika najčešće treba da se gradi na komplikovanijem održavanju. Ionako su žene u poslednje vreme mnogo više involvirane od muškaraca.

Link to comment

arhitekti su najcesce nedaleki adepti pseudoreligioznih estetskih doktrina,

a juzeri jednako maloprosvecena publika, ontoloski potpuno zavisna od sredstava masovnog deformisanja.

sta moze da podje po zlu? 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...