Jump to content
IGNORED

Merenje prosečne inteligencije grupe ljudi


dexter777

Recommended Posts

Pozdrav svim korisnicima ovog foruma. Student sam, a moj profesor mi je dao veoma interesantan zadatak. Treba da proračunam prosečni IQ grupe ljudi i da klasificiram rezultate prema polu, starosti i prebivalištu. Iskreno se nadam da ćete mi pomoći :) Jedino što treba da uradite je da rešite ovaj test, koji je potpuno besplatan - iqtest.dk. Nakon toga, upišite svoj rezultat, isto tako i pol, starost i prebivalište. Mislim da će mnogima od vas biti zanimljivo da vide svoj rezultat, u sporedbi sa ostalim korisnicima. Iskreno se zahvaljujem ;)

Link to comment

Ja mislim da se mora biti stariji za Jedija od 35 god...23cm je verovatno dužina lightsabera, predpostavljam da su to oni juniorski, za mlade džedaje...

Edited by MancMellow
Link to comment
Jesi probao google translate?
to sigurno moze, ali onda da se produzi vreme za testfora je sto je, realno, kad gledas na cirilici, engleska kocka izgleda kao nas trougao a kad je sve na spanskom onda je krug suvise kockast. a i test je malo fasistoidan, ima hrpa kukastih krstova
Link to comment
to sigurno moze, ali onda da se produzi vreme za testfora je sto je, realno, kad gledas na cirilici, engleska kocka izgleda kao nas trougao a kad je sve na spanskom onda je krug suvise kockast. a i test je malo fasistoidan, ima hrpa kukastih krstova
To je verovatno bilo kasnije, do 15. pitanja ih nema :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...