Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

A evo ga i neriješen ishod na SF-StL, uz svesrdno navlačenje sudija za domaćina :P
Što, misliš na delay of game ili na onaj pas koji je poništen jer su se pomerali kad im vreme nije?
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taj pas je ponisten zato sto se lineman koji je trebalo da bude eligible reciever nije prijavio sudiji :isuse:Sve u svemu, oba tima su se posteno potrudila da se utakmica zavrsi nereseno.

Link to comment
Taj pas je ponisten zato sto se lineman koji je trebalo da bude eligible reciever nije prijavio sudiji :isuse:
A to je... :isuse:Gledao bez tona, činilo mi se da je sudija nešto drugo pokazao...
Link to comment
Sve u svemu, oba tima su se posteno potrudila da se utakmica zavrsi nereseno.
mozda neki nisu znali pravila :D
"Amendola just told me he thought there was going to be a second overtime," Peter King tweeted
Edited by Teixeira
Link to comment
pa mi smo 5-4 :Hail: opet preko 30 poena :Hail: Freeman nastavlja da objasnjava, i to ne samo na moju vec i srecu celog PPP, posto se kao posledicu venom u potpunosti prebacio na gledanje umetnickog klizanja... sledece kolo u Carolinu, ako dobijemo idemo na 6-4 i realnog WC kandidata.
Dva puta sa Falconsima i po jednom sa Broncosima i Saintsima u preostalih sedam mečeva. Ne bih se usudio reći da ste realan WC kandidat. Pogotovo ako znaš da jedna WC sigurno ide drugoplasiranom sa severa.
Link to comment
Dva puta sa Falconsima i po jednom sa Broncosima i Saintsima u preostalih sedam mečeva. Ne bih se usudio reći da ste realan WC kandidat. Pogotovo ako znaš da jedna WC sigurno ide drugoplasiranom sa severa.
nista nije sigurno, pa ni to da ce drugoplasiranom sa severa da ide jedan WC...ako dobijemo Carolinu, idemo na 6-4, isti skor koji imaju Minnesota i Seattle. Seattle koji je 1-4 u gostima(svaka cast za 5-0 kuci...) i Minnesota koja naredna dva kola ide u Chicago i Green Bay i koju smo pobedili u medjusobnom susretu... Dallas je jedini od timova koji trenutno izgledaju kao potencijalni WC timovi koji ima lagan raspored. medjutim, obzirom da Giantsi imaju pakao od rasporeda(docekuju GB, idu Skinsima, docekuju NO, idu u Baltimore i Atlantu) ne bi me cudilo da Giantsi udju u crnu seriju a Dallas uzme diviziju...u svakom slucaju kombinatorike koliko volis, generalno je zaista prerano racunati, ali ono sto je sigurno to je da se 6-4 tim mora posmatrati kao realni playoff contender. ne znaci da cemo uci, ali znaci da imamo vise sanse nego da smo 4-6 :D i naravno, uvek postoji sansa da nas Carolina sarani pa da budemo 5-5 ;)
Link to comment

nije to nista cudno. ESPN je odavno Sportski Zurnal™ po kvalitetu, Bayless je klovn a Tebow jr perfect american story. vernik i underdog koji uspeva, pa di ces lepsu pricu za domacice koje i ne znaju sta je fudbal ali su one te koje gledaju TV kada ide first take.

Link to comment

gledao sinoć ove moje nesrećnike protiv phinsa.1/2 super, phinsi imali više penalty nego offensive yardi, za celo poluvreme nisu prešli na polovinu billsa, bush u 7 trčanja imao 0 yardi. kudos za odbranu; DL je igrala fantastično celu utakmicu.2/2 sranje, offensive play je bio jadan, išlo se na trčanje a phinsi ipak imaju dobru run D, fitz je imao nekoliko wtf pasova po običaju, 0 pts za poluvreme. još su uspeli da strepe u zadnjem drajvu. sreća pa je tanehil igrao kao rookie i šibnuo 2 int.brine red zone efikasnost, ponajviše, i nedisciplina (opet 100 penalty yds)no, W je jedino što je zaista bitno. btw, moram da navijam za patse do kraja reg sezone, da imamo bar neke šanse za WC (protiv coltsa, jetsa i phinsa) :lolol:

Link to comment
gledao sinoć ove moje nesrećnike protiv phinsa.1/2 super, phinsi imali više penalty nego offensive yardi, za celo poluvreme nisu prešli na polovinu billsa, bush u 7 trčanja imao 0 yardi. kudos za odbranu; DL je igrala fantastično celu utakmicu.2/2 sranje, offensive play je bio jadan, išlo se na trčanje a phinsi ipak imaju dobru run D, fitz je imao nekoliko wtf pasova po običaju, 0 pts za poluvreme. još su uspeli da strepe u zadnjem drajvu. sreća pa je tanehil igrao kao rookie i šibnuo 2 int.brine red zone efikasnost, ponajviše, i nedisciplina (opet 100 penalty yds)no, W je jedino što je zaista bitno.btw, moram da navijam za patse do kraja reg sezone, da imamo bar neke šanse za WC (protiv coltsa, jetsa i phinsa) :lolol:
odlična DL, zaista su fenomenalno odigrali.
Link to comment

eh... zbog te DL sam ja draftovao odbranu Billsa u fantasyju... malo je reci da sam se pokajao :lol:a Tanehilla ste dva puta presekli samo zato sto ga... mozes i da pogodis... ja imam u fantasyju :isuse:freak curse at his best... Madden je mala maca za mene :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...