Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mislim da je to dio dila da se prebaci gledanost na Arena Sport, kome je jedan od aduta pravo prenosa NFL-a, a da budemo iskreni, ko bi gledao Arena Sport pored živog ESPN-a, makar zbog kvaliteta slike, a da ne pričam komentatora. Opet, ako uzmemo u obzir SBB i njihov fajt s Arenom&Telekomom, čisto sumnjam da će sebi da izbiju jedan takav kanal kojim mogu da pariraju i potkopavaju Arenu i IPTV, a kontam da ESPN i nije nešto skup za dobiti na ovako malom tržištu kao što je naše.

Link to comment
Neka slobodno ukinu. Samo tako će me naterati da kupim league pass i gledam NFL ko gospodin čovek.
Prošle godine sam sticajem okolnosti uživao u ovom servisu i kako sada skaču brzine u ponudi to je vrlo primamljivo ...Samo treba dosta slobodnog vremena jer ima svašta !Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Ne može NE bez drame i traume, samo zahvaljujući tri izgubljene lopte Bafala su dobili, inače klasični raspad u odbrani i ukenjavanje od straha u napadu u 4/4

Link to comment

billsi su bili solidniji tim, plus je ficpatrik imao bolje statse od bradyja, minus jebeni INT i glupi rookie WR koji ne zna da istrči timing route.kazne su nas zaklale, plus fumble na 1yd (kao i na prošloj utakmici sa NE). btw, u jednom od TD drajvova patsa, od 82yds 69yds je bilo zbog 2 kazne (2 DPI) koje su bile pogrešno suđene, ali to je očekivanotm s obzirom na protivnika.

Link to comment
Obaveštenje za IPTV korisnike
- ili ce napraviti poseban paket ( za 300 dindzi, koji uzimam kada krene MLB)- ili ce Arena svoja dva meca bejzbola nedeljno prenositi u regularno vreme ( 19 i/ili 22 ha)- ili bacam bombu!Glede teme, od zvucnih timova, cija OL je grdja, Cikaga ili File?Ne bih kazao da Katler ovoliko stradava.
Link to comment

pa mi smo 5-4 :Hail: opet preko 30 poena :Hail: Freeman nastavlja da objasnjava, i to ne samo na moju vec i srecu celog PPP, posto se kao posledicu venom u potpunosti prebacio na gledanje umetnickog klizanja... sledece kolo u Carolinu, ako dobijemo idemo na 6-4 i realnog WC kandidata.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...