Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

kako izgledaju te grubin cipele? nikad nisam videla.
nema slika na njihovom sajtu. ima ih u 5, 6 boja. neke cakleće i obične crne, braon i crvene. ove cakleće su kao za neku pozorišnu predstavu, za vilenjake. zakopčavaju se pozadi na peti na čičak traku a preko risa su krojene u špic. simpa. moja keva ima 2 para i tvrdi da su joj super udobne, a meni izlivanje čelika preko stopala za samo 6 hiljada dinara.a za uloške sam i ja čula da imaju dobre, al reko aj nek neko drugi kaže :lol:
Link to comment
Gde naci anatomske kvalitetne uloske za obucu?
Ovi Ekovel su sjajni. Metalnim delom podešava se u određenim vremenskim razmacima visina svoda stopala, a na još dva mesta (ta su vidljiva) postoji anatomska obrada koja je odlična za pravilnu posturu. Prijaju.

post-1225-130876874215.jpg

Link to comment
nema slika na njihovom sajtu. ima ih u 5, 6 boja. neke cakleće i obične crne, braon i crvene. ove cakleće su kao za neku pozorišnu predstavu, za vilenjake. zakopčavaju se pozadi na peti na čičak traku a preko risa su krojene u špic. simpa. moja keva ima 2 para i tvrdi da su joj super udobne, a meni izlivanje čelika preko stopala za samo 6 hiljada dinara.a za uloške sam i ja čula da imaju dobre, al reko aj nek neko drugi kaže :lol:
najbapskije sam uzela grubinke sad u ponedeljak i udobne su do kraja svemira. skoro da me sramota...
Link to comment
Ovi Ekovel su sjajni. Metalnim delom podešava se u određenim vremenskim razmacima visina svoda stopala, a na još dva mesta (ta su vidljiva) postoji anatomska obrada koja je odlična za pravilnu posturu. Prijaju.
taj ekovel ima jednu manu, kad se postigne zeljena tj potrebna visina svoda, ovaj mehanizam postaje im mana jer je slab. mi stokilasi ih krcamo svaki cas.
Link to comment
nema slika na njihovom sajtu.
Kako nema? Samo u izborniku kliknes na zensku obucu, odaberes sandale, klompe, itd. i modeli ti prosetaju po ekranu. :D Grubin modeliIstina, nema cipela, nego samo ljetnih modela.
Link to comment
taj ekovel ima jednu manu, kad se postigne zeljena tj potrebna visina svoda, ovaj mehanizam postaje im mana jer je slab. mi stokilasi ih krcamo svaki cas.
Ima i za to leka, a nije u pitanju samo uobročavanje zdrave klope i veća fizička aktivnost od trenutne. Ako ti se desi krc opet, a ovi ulošci i tebi baš-baš odgovaraju, naglasi onim ljubaznim ljudima da ojačaju ovaj plastični deo u koji se ugrađuje standardizovani metalni koji ima atest za tel.težinu do 130kg, ali u miru, ne u pokretu (glupost, ali šta da se radi).@zorglub :) Fino!
Link to comment
poslusao te ali njih nema vise u djordja jovanovica. gde li su sad, ne ide mi se do piramide.
Tako sam se i ja prešla, ali ima ih i na Zelenom Vencu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...