Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

 Stiglo mi ono iz Office shoes-a i 'ladno poslali sa greskom... desna patika ima neku dzombu na peti  :isuse: Prvo pa reklamacija...

Edited by Zli Gli
Link to comment
  • 4 weeks later...
ovo je prilicno dobro. ja vec neko vreme pokusavam da kupim te neke poluduboke ili duboke cipele u poluraspalom fazonu kad su na divljem zapadu iz prasnjavih cizmi presli na cipele i kada su poceli da zive u gradovima. ali dobri, stvarno dobri, kvalitetni komadi kostaju pun q para, poslednje sto sam video je bilo u rangu 500 baka (i pritom se prave vec 130 godina):dsc2108yp0.jpga ne volim ove neke spanske kopije i polufabrikate za 100 evra, dobro izgledaju nedelju dana a onda se pretvore u nedefinisanu spuzvastu masu na nogama....inace j.crew iz cijeg je kataloga gornja slika ima trenutno nevidjen izbor
Alden? Ili Red Wing? Lici na Alden Indy boot, al su mi lepse ove na tvojoj slici jer su bez stepova i rubova. Alden kosta jedno 500 baka. Tricker's je isto odlicna firma i solidno skupa. Red Wing Iron Ranger (na donjoj slici) je cudo! Cena oko 300$.8521-647415-p.jpgInace, J Crew mi je dugogodisnja fascinacija. Frank Muytjens je zasluzan sto je firma ponovo postala bas toliko zanimljiva. Edited by C žeton
Link to comment
secam se da sam se dvoumio izmedju tih i billy-ja reida...ovaj drugi je pobedio posto je izgledao otrcanije (to je sad fazon, jel')...da sam nasao sale, mozda i ne bi :) ...uglavnom JV je jak sto se tice cokula.thumbsup.gif
Dobar je Billy Reid. Al bas voli otrcane stvari. Ovakve mi ni starke nisu bile. Edited by C žeton
Link to comment
post-2970-1294601195428.jpgApropo cokula...ne menjam model martinki, samo sacekam zimsko snizenje da odem po novi par. Snizenje obicno pada u ovo vreme. Ni na snizenju nisu bas za Dz, ali vrede svaki cent...
Link to comment

fucken martenke, kako uspevate da ih razgazite a da nemate visenedeljno krvoliptanje po petama? imam u ormanu jedan par koji svakog proleca ritualno pokusavam da nosim i odustajem nakon sto mi oderu svu kozu sa peta. docim sam jesenas u trift storeu kupio koriscen komad koji je bio mekan kao bebina guza, doduse ne ovih cokula nego nesto malo vise old school, mislim da se zovu wingtipsgoogle search

Link to comment
Alden? Ili Red Wing? Lici na Alden Indy boot, al su mi lepse ove na tvojoj slici jer su bez stepova i rubova. Alden kosta jedno 500 baka. Tricker's je isto odlicna firma i solidno skupa. Red Wing Iron Ranger (na donjoj slici) je cudo! Cena oko 300$.8521-647415-p.jpgInace, J Crew mi je dugogodisnja fascinacija. Frank Muytjens je zasluzan sto je firma ponovo postala bas toliko zanimljiva.
J Crew je i meni vec neko vreme No.1, narocito sto nisu ograniceni na svoju produkciju nego kupe najbolje od drugih sto se uklapa u njihov portofolio.Ispao sam realno glup sto se nisam otvorio za te Alden sa slike. Zapravo sam ih probao i malo sam se prepao koliko su staromodne cipele - napravljene od sumanuto dobrog materijala ali uopste nisu udobne na prvu probu, djon je toliko tvrd od te viseslojne presovanje koze da potpuno zadrzava oblik pri hodanju, uopste se ne prilagodjava podlozi. Plaseci se da bi neko vreme bila borba sa zuljevima i nazuljivanjima, a spram cene od 500 baka, odustao sam od kupovine, a sada mi nedostaju, narocito kada sam video kakav se krsh od cipela prodaje po Bg za nekih 200-250e, sto nije nesto dramaticno jeftinije. Jbga, zakasnela pamet. Na prolece.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...