Jump to content

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Njujorker imas u Delta sitiju i u Uscu. Jeftini jesu, ali kvalitetni bas i nisu
Imaš i u NS, u Merkatoru...Jeftini jesu, ali kvalitet je :isuse:... Puno stvari se raspadne dosta brzo...
Link to comment
Ma ove su garant dobre, deluju bas cvrsto, ali dzabe sad sve jer sam malopre kupio neku fejk fensi koznu jashu u Njujorkeru za 100 franke... Oni me ojadise za ove nepune dve nedelje, sve sam im dao.. u ovom svetu stradanja..sad.gif Kad smo vec kod toga, jel ima Njujorker negde u Srbiji? Ima dosta dobrih stvari tamo a relativno su pristojni sa cenama, bar ono sto je na akcijama (ne racunam obicne farmerke od 120 franaka i slicno).Sto se tice Office-a, sad cu da prozujim po sajtu. Bio sam ove godine u njihovoj prodavnici u Knez Mihajlovoj, odma s vrata smeknuo neke Skechers-ice (kakav gej izraz, jebote) od mozda 55 ojra i pitao onog sto radi jel ima 48, mozda cak i 47... ludak mi ladno rekao da ima ali da ce ipak da vidi u kompjutoru, ja se primio - a onda je skontao da nema nijedne vece od 46. Jebe me broj samo tako, dzabe mi sto sve slicno ovima kod nas kosta 60-70 evra kad nema broja.
ma nacemo ti numeru, ne blentavi
Link to comment
Njujorker imas u Delta sitiju i u Uscu. Jeftini jesu, ali kvalitetni bas i nisu
Imaš i u NS, u Merkatoru...Jeftini jesu, ali kvalitet je :isuse:... Puno stvari se raspadne dosta brzo...
podsetiću da je garancija na obuću pola godine.čuvaj(te) račun!
Link to comment
shoes_iaec1210348.jpgpa i lice na brodarice za rudare...zapravo mi se svidja taj opis
Ja sam u srednjoj nosio slicne ovima samo je bila glatka koza ....U blokovskom zargonu smo ih zvali kanadjanke :isuse: trajale sto godina...
inace da li je neko uopste video martinke negde u gradu? Urban Shop ih trenutno ne drzi. kuda ide ovaj svet isuse.gif
Da te citiram, sto ne nazoves prodavnicu pa pitas? ;) Edited by veljaGB
Link to comment
Da te citiram, sto ne nazoves prodavnicu pa pitas? ;)
more jep` se znas. bilo je na sajtu, nisam mogao ni da pretpostavim da nece imati na lageru, posto su ih imali poslednjih godina bez pauze.
Link to comment
  • 2 weeks later...

:wub:Marka je "1st Code" i prvi put sam cuo za nju, ali deluju veoma kvalitetno.Da li je neko imao iskustava sa doticnim brendom?

post-1460-12911232811159.jpg

Edited by Segundo
Link to comment
Jel' prave i musku obucu?
Dojmis da je ovo zenska? :blink: Ja jedva nadjoh 42 (porucio mailom), a najmanji broj je bio 41, tako da je ovo definitivno muska kolekcija u pitanju! ;)
Link to comment

jeste muska, ali te kayser malo zeza.i mnogo su lepe i trendi :)ja svog oca nagovaram danima da uzme jedne takve... i kukam sto ne mogu slicne da nadjem za sebe.mislim da je ove godine muska obuca mnoooogo bolja od zenske. :|

Link to comment

:) Bio sam na pola - pola, da li stvarno pita ili je zez.Hvala! Predivan poklon moje lepse polovine! :) Kupljene su u Urbanu, gde ima dosta zanimljivih zenskih modela, ali su zanimljiviji pretezno letnji modeli, cizmice manje - vise. Inace, bas drze jake cene, ali poredeci sa drugim radnjama, ponudom i kvalitetom, odlucili smo se za ove. U Zari su npr. muske cizmice preko 10 hiljada, a nesto bas i nisam siguran da im je kvalitet obuce na nivou. I Camper je bio u opticaju, ali su pocetkom jeseni ponovo poludeli i zalepili cene od 15 hiljda, pa navise. Jesu zanimljivi, ali su cene zaista paprene, pogotovu ako se uzme u obzir da su u drugim zemljama mnogo pristupacnije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...