Jump to content

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ajd da pitam ovde, posto je tamo na chit chatu ostalo nezapazeno. Dakle, neke Caterpillar cipele-patike, sta li su...322-Caterpillar-Apa-Dark-Beige.jpgOvde su 150 franaka, sto je brutalno mnogo para za mene. Naravno, mogu da kukam da mi ujak kupi a imam i jos nekih 100 i malo jace evra, taman toliko da ih kupim... e sad, zanima me jel ima negde u Srbiji da se kupi ovako nesto? Kontam da je kod nas jeftinije a ovo mi deluje prilicno kvalitetno (inace, ovo je kao broj 46 a ne 48, koji ja nosim, ali pise na njima da su valjda 32cm a to je moja velicina). I jel uopste neko nekad imao ovako nesto, jel valja cemu?Ja silom prilika nosim samo patike, i to one koje nadjem broj... pa sam sam zbunjen, a mnogo mi to para. Kajacu se i ako uzmem i ako ne uzmem.

Link to comment
imo ja, bile super dok im nije puko djon.
Vidiš, isto. Samo što je mojim patikama đon vrisnuo posle 5 nošenja. Isto sranje kao i Skečers, samo što muškinjima podilaze slikama buldožera i ostale građevinske opreme, učitavajući (potpuno lažni) prikaz neke snage, dugotrajnosti, šta li.
Link to comment
jao ima i jedan normalniji, muski model ovoga sa metalnim sranjima na djonu.koja je ovo firma? ima to jedan moj drugar Got koji ima 50 kila zajedno sa suprugom mu, njemu svaki par traje po 6 godina
new rock boots...imala moja sestra... one do ispod kolena... svaka tezila 2 kile.obula ih jednom. i odustala.ne znam ni sto ih je kupovala.
Link to comment
Vidiš, isto. Samo što je mojim patikama đon vrisnuo posle 5 nošenja. Isto sranje kao i Skečers, samo što muškinjima podilaze slikama buldožera i ostale građevinske opreme, učitavajući (potpuno lažni) prikaz neke snage, dugotrajnosti, šta li.
e, da, buraz imao vrlo slicne u isto vreme, i njemu djon bio besprekoran do kraja nosenja.a mislim da ima bangaviji taban od mene. izgleda da je bilo kako se zalomi kome.
Link to comment

Tja, samo sam poučen iskustvom dve vremenski bliske kupovine. Skečers cipele se, nešto pre CAT-a, na drugom nošenju rašile, na 4. prozevao đon.vasudeva još ćuti o položaju radnje sa sniženjem... kakva sisa, boji se da ostane bez svog para... :D

Link to comment

Bedak, imam dva para Skecersica (jedne stare kao i CAT, druge od prosle godine) i nemam problema. Ove proslogodisnje nosim po najstrokavijim lokacijama i rade poso.Bas slucajno, bio juce u Ecco radnji u Uscu i malo me zacudile cene (20k za duboke cipele). Odem ja na net da procitam sta ljudi kazu za njih i komentari su isti kao i ovde za CAT/Skechers. Polovini se raspadaju se djonovi, pucaju,... druga polovina zadovoljna

Link to comment

Ma ove su garant dobre, deluju bas cvrsto, ali dzabe sad sve jer sam malopre kupio neku fejk fensi koznu jashu u Njujorkeru za 100 franke... Oni me ojadise za ove nepune dve nedelje, sve sam im dao.. u ovom svetu stradanja..sad.gif Kad smo vec kod toga, jel ima Njujorker negde u Srbiji? Ima dosta dobrih stvari tamo a relativno su pristojni sa cenama, bar ono sto je na akcijama (ne racunam obicne farmerke od 120 franaka i slicno).Sto se tice Office-a, sad cu da prozujim po sajtu. Bio sam ove godine u njihovoj prodavnici u Knez Mihajlovoj, odma s vrata smeknuo neke Skechers-ice (kakav gej izraz, jebote) od mozda 55 ojra i pitao onog sto radi jel ima 48, mozda cak i 47... ludak mi ladno rekao da ima ali da ce ipak da vidi u kompjutoru, ja se primio - a onda je skontao da nema nijedne vece od 46. Jebe me broj samo tako, dzabe mi sto sve slicno ovima kod nas kosta 60-70 evra kad nema broja.

Link to comment
Meni CAT duboke traju evo 4. sezonu i idu tamo gde ni buldozer ne moze ^_^
У кафић?Оно, може булдожер и тамо, ал' само једном.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...