Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Где се они тачно налазе?Дошао сам са укупно једним сандалама, а сад имам и једне папуче од Кинеза, за 250 динџи... већ се распадају.
sori, ne bejah pri kompu ovih 10tak dana. kako sam cuo, promenili su lokaciju radnje, al i dalje je u onoj glavnoj ulici.gugal izbacuje sledece:Zrenjanin 23000, Brigadira Ristića 39tel 023-66-491edit: sad vim da je vec odgovoreno :( Edited by ToniAdams
Link to comment
a ove sa stepom po sredini, oker boje, su iz nekih razloga 2850 dinara...img3345d.jpg
Ne mogu da izračunam koliko je to u drugim parama, ali očito jeftinije. Mislim da je možda zbog toga što su te boje i oblika i sa tim štepom štepovima. Mnogo gadna cipela.Nego, tek sad vidim za kojim oblikom cipele pate muški beogracki forumaši. Ove duboke drapičaste jesu skladne vizuelno, ali to bi se moglo sumirati rečima "izgladneli kulturni radnik u somotskim svetlo braon sakou sa crnim kožnim zakrpama na laktovima". :naughty:Žene iz domaje vas na ovom forumu saraniše po pitanju ukusa za cipele. :D Edited by bus
Link to comment
Nego, tek sad vidim za kojim oblikom cipele pate muški beogracki forumaši. Ove duboke drapičaste jesu skladne vizuelno, ali to bi se moglo sumirati rečima "izgladneli kulturni radnik u somotskim svetlo braon sakou sa crnim kožnim zakrpama na laktovima". :naughty:
jel ti pratis radnju ovde uopste ili si pao s marsa, vis da se ubise ceskajuci bradu od mesec dana da postanu hipsteri. sve cigarom buse rupe na dzemperu, ne postizavaju prirodno da im moljac uradi poso.
Link to comment

inace si odlicno primetio grdnost ove cipele gore. kod spenserica ima jedno prosto pravilo, a to je da sitni detalji prave kosmicku razliku. uglavnom se zbog toga ispostavlja da su originalne clarksove desert boots jedina koja valja medj milionima proizvodjaca onih koje "lice". djon od prave gume, stepanje, koza. i ja sam pokusavao da ispadnem pametan i platim trecinu al ne mere tako, a sto se mora, nije tesko. znaci mora vako:Clarks-Original-Desert-shoe-1-122114_L.jpg

Link to comment

dobro, stvar ukusa. meni je originalna spenserica bila cool u nekom trenutku - jako davno, sredina '70-tih u beogradu. nosio sam je tada kao klinac, danas ne bih, ali volim te cipele koje traju kroz vreme, to mi se generalno svidja i kod garderobe, ajtemi koji izgledaju isto danas kao nekada i imaju publiku.

Link to comment
inace si odlicno primetio grdnost ove cipele gore. kod spenserica ima jedno prosto pravilo, a to je da sitni detalji prave kosmicku razliku. uglavnom se zbog toga ispostavlja da su originalne clarksove desert boots jedina koja valja medj milionima proizvodjaca onih koje "lice". djon od prave gume, stepanje, koza. i ja sam pokusavao da ispadnem pametan i platim trecinu al ne mere tako, a sto se mora, nije tesko. znaci mora vako:Clarks-Original-Desert-shoe-1-122114_L.jpg
Ovo je po bojama a i teksturi vrlo skladno. Sviđa mi se taj crveni štep i kako ide s bojom same cipele, te kako boja cipele ide s bojom pertle. Ali ja i dalje nešto ovako ne bih nosio. Nešto mi tu nije po volji. Mislim da me oblik muči. Valjda mi cela ta klasa obuće ima taj prizvuk sakoa sa kožnim zakrpama na laktovima, brade, i serijalnog posećivanja otvaranja izložbi i književnih večeri. Al vidim na forumu vlada jagma.Svakako bih uzeo te boje i primenio ih na, hm, možda enterijer. Telo cipele = tepih i jastučići. Pertla = kauč. Crveno za po koju vazicu i drugi stakleni i keramički detalj. Još malo nečeg tamnijeg (sivog?) da razbije svu tu belu kafu, i eto ti sobe!
sredina '70-tih u beogradu
O, pa naravno, ali proѓoše sedamdesete. Cipelu u muzej i idemo dalje. :) Edited by bus
Link to comment

te ne valjaju dani piva, pa ne valja kanal tvid, ne valja vam ni sam krem ravnicarske alternative /OPO/, da bi na kraju stigli i do toga da ni beckerecke cipele nista ne valjaju...misssim momci, sta reci sem da ste pravi namcori ... ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...