Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

sirotinjo americka i srbiji si teska :P
Напросто није имало смисла куповати обућу тамо(рж) - ем сам је слабо трошио (посо-кућа-кућа-посо је било на релацији од 10м, колико сам имао од кухиње до тастатуре, а и кад се некуд иде, иде се колима), ем су ме деца убедила да је тамо све крш (осим што нађу по мрежи да купе), оне су се боље обуле кад су долазиле кући. Приде, места у коферима је било за свашта, али не баш и за обућу.Зато питам.У ствари, сетио сам се где су, у згради бивше термоелектране код надвожњака према Багљашу, али то им је производња. Ел' тамо и дућан, или имају негде по граду?
Link to comment

jeste 36 stepeni u Bg-u, ali s obzirom da cu zimu u beogradu delom da provedem pentrajuci se po senjaku, trebaju mi dobre zimske cipele za sneg...gledajuci po forumima, preporucuju se Merrel-ice, modeli ne izgledajulose a dzonovi ce izgleda da odrade svoje.ako neko zna neki prodajni shop u beogradu, ili mozeda mi preporuci slicne;... unapred hvala!

Link to comment
jeste 36 stepeni u Bg-u, ali s obzirom da cu zimu u beogradu delom da provedem pentrajuci se po senjaku, trebaju mi dobre zimske cipele za sneg...gledajuci po forumima, preporucuju se Merrel-ice, modeli ne izgledajulose a dzonovi ce izgleda da odrade svoje.ako neko zna neki prodajni shop u beogradu, ili mozeda mi preporuci slicne;... unapred hvala!
Mislim da Merrel prodaju Sting, Avanguardia, ili tako neko. Potrazi na googleu, izaci ce ti gde ih sve ima (trazio ih pre godinu-dve). Ja za sneg/zimu imam CAT vec tri godine, i odlicne su.
Link to comment
hvala :)ako nekog zanima, tref autlet je u brace jerkovica
Preciznije, ugao Darvinove i Braće Jerkovića, preko puta je Jugopetrolova pumpa, a dijagonalno onaj veliki crveni soliter. Zgrada u kojoj je prodavnica je decenijama služila kao samoposluga. Bez razmišljanja prvo idem tamo da overim ponudu, svako malo se nađe i nešto bitno povoljnije nego ma gde drugde. Odavno nisam kupovao Adidas, da li i sada na dnu kutije imaju uporednu tablicu evropskih, američkih i britanskih brojeva obuće?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...