Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

znam gazzo tocno sta mislis, cijene su zenskim ljetnim modelima bez popusta skoro 100 Eura. a za mačka u vrlo estetskoj vreći. ja bi ih kupila isklljučivo na sniženju od 40% i više. i to kao treći par sezone (dakle, za manje opetrećenje). muž za sebe neće ni da čuje, sa sličnim 'talijansko govno' argumentima. dobre su ti ove na slici. i ecco je odlicne kvalitete, a trgnili su se s dizajnom.

Link to comment

ove su bile 75e na snizenju, ma ni za te pare ih nisam hteo. najvise me ustvari nervira ova najezda krivih djonova od ultratvrdog materijala koje mi diktiraju polozaj tela, prakticno prave klackalicu napred nazad. jel neko od tih ljudi u zivotu drzao dobre engleske cipele?@tonima nema slike na netu sa nezumbanim, a u tekstu si mogao da vidis da sam gledao bas nezumbane. mada ove sto ih loake pravi izgledaju poluraspalo cim ih kupis tako da se zumbe ni ne primecuju, sem ako ne cepidlacis, tako da su OK.

Link to comment

E te "klackalice" mi idu na nerve neviđeno....BTW počeo sam da primećujem da me "koristljivost" kod obuće zapravo najviše interesuje, nekako mi se čini da sa svim ostalim odevnim itd predmetima neke mane mogu da prođu, ali cipele ako ne "legnu" to je katastrofa odmah!!!

Link to comment
  • 2 weeks later...
pa nis lakse no organizovati subotnji pohod u beckerek, taman treba da izadje linija jesen/zima 2010.
Где се они тачно налазе?Дошао сам са укупно једним сандалама, а сад имам и једне папуче од Кинеза, за 250 динџи... већ се распадају.
Link to comment

pokusavala sam obidjem pa potom dojavim mogucim posetiocima beckereka cene i asortiman u pominjanoj prodavnici, ali po pravilu, toga se uvek setim kada sam na vikendici, ili na peskari ili.... dakle, uvek omasim vreme i mesto... tako da, ukoliko podjes da trazis /davno ustanovljeni pa ponovo otkriveni sarm spenserica a i spenserice licno :-), proizvedenih u kompaku, fabrici koja se nalazi u staroj elektrani kod cebe ili ispred nadvoznjaka - a njihov maloprodajni ducan se nalazi ispod pesackog mosta /kada ides sa zitnog trga, u nekadasnjoj prodavnici "alpina"...odmah iza sadasnje jeftine tzv pekare.pekare se setih jer si se zalio na hleb beckerecki; i u pravu si, losiji je mnogo nego nekada, i jedino, za sta ja znam da je dobro od tih pekarskih proizvoda je lepinja i hleb u pekari preko puta od radnickog i privredne komore i "bakine kifle" - odlicne, odlicne kifle koje se na zalost prodaju samo u mlekoproduktovim maloprodajnim objektima, konkretno - onaj gde ja pazarim je na bagljasu, u naselju brigadira ristica - ispred nadvoznjaka.... eto, to bi bilo to - otprilke beckerecke cipele&kifle :-)img2992a.jpga ovo je slicka kompako teksas spenserica u doradi mastovite devojke iz aradca

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...