Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ocu ove ako ima.
Mislim da sam ih video ... samo nisam siguran da li su bile crne ili braon ...Klincu sam kupio ove :) 80201_001.jpgp.s. Neko ce reci da je proseravanje kupovati deci Camper ... ali kad se upredi sa Cicibanom i Kikom ... zaklucis da za manje pare(za vreme popusta) dobijesh kvalitetnije i lepshe cipele ...
Link to comment
Baš kao što si i rekao - u "Alpini" (Merkator) i u Bulevaru. E sad, gospođa koja mi se javila, po svom prinanju, i nije iz službe nabavke/prodaje (svi ostali su na godišnjem, kaže ona), ali zna da je Beograd loše zastupljen njihovim asortimanom i nije sigurna za broj radnje u Bulevaru (misli da je 192), ali zna da se radnja (ili vlasnik, tu sam je već slabo razumeo) zove Dragan(a) Dević.Hvala Tebi u svakom slučaju.
nema na cemu. znaci, svakako se isplati otici do zrenjanina. isao sam ja jedne subote, znam da rade do popodne.cak je taj par koji sam uzeo u zr bio sa greskom (koja nestaje posto se cipele prvi put namazu imalinom) i kao takav dosta jeftiniji.
Link to comment
Klincu sam kupio ove :) 80201_001.jpgp.s. Neko ce reci da je proseravanje kupovati deci Camper ... ali kad se upredi sa Cicibanom i Kikom ... zaklucis da za manje pare(za vreme popusta) dobijesh kvalitetnije i lepshe cipele ...
skroz su super
Link to comment
ima firma kompako iz beckereka koja pravi cipeliske na tu foru, vlasnik sam 2 para i odlicne su.u begisu su prodavali u planici valjda, il kako se vec zove ona prva radnja u merkatoru, kad se popnes stepenicama.a najbolje bi bilo otic do beckereka, tamo je i veci izbor i budu i po tisucu jeftinije, ja sve planiram al me mrzi.
Baš kao što si i rekao - u "Alpini" (Merkator) i u Bulevaru. E sad, gospođa koja mi se javila, po svom prinanju, i nije iz službe nabavke/prodaje (svi ostali su na godišnjem, kaže ona), ali zna da je Beograd loše zastupljen njihovim asortimanom i nije sigurna za broj radnje u Bulevaru (misli da je 192), ali zna da se radnja (ili vlasnik, tu sam je već slabo razumeo) zove Dragan(a) Dević.Hvala Tebi u svakom slučaju.
+1kupila na bulevaru dva para njihovih (tj. jedne mi kupio cale, taj model sa slike, samo nije antilop) i jedne old school kao sto bi nosila engleska stroga uciteljica, ali dobro, dosta o stilu; cipele su najkvalitetnije koje posedujem (osim onih jednih sumanuto skupih koje su nosljive samo u posebnim prilikama)
Link to comment
ocu ove ako ima.625133BRN1R.jpggledo sam na sajtu imaju neke kuglichne lezzajeve u djonovima.
crne, oko 8,5 soma, imaju i plitke, e sad za brojeve moras sam da odes
Link to comment
:isuse: Gde god da pogledam na netu, ide red ˝djon se odlepljuje, koža puca, neudobne,...˝, pa dođe jedan ˝Hustler˝! Čak sam gledao i na kanadskom Vogue forumu - ista priča. Odustao na kraju (a baš su mi se svidele), poručio neke Adidas, ako stignu čitave iz Leskovac <_<
Link to comment

i tu lose iskustvos lacostom. pukla guma na djonu, na pregibu. pored toga zayebano je nac velicinu u nekoj samosvjesnijoj nijansi (osim morgani koja ocito ima crnogorske veze), a da nisu baby roza, zelena i plava. a kad smo kod talijanskih prozivoda, malo sam pregledavala liniju http://www.boemos.it/ i ne mogu se nikako odlučit jel mi lipa ili ružna, sa tim sirovim izgledom kože, malo neurednim rubovima, prirodnim nijansama, opiranjem trendu. u svakom slučaju zanimljiva. evo, recimo predzadnje i zadnje iz zenske kolekcije proljece/jeto 2010. (ne mogu umećnit sliku pa vidite na linku)- živa ambivalencija

Link to comment

drzao sam te boemos u ruci pre 7 dana tacno, muske doduse, nisam bio odusevljen i nisam ih kupio - realno, proslo me da kupujem cipele koje samo "dobro" izgledaju a u ciji kvalitet nisam do kraja ubedjen. tacno jedanaeste s leva na men's collection fall winter 2010. a da izgledaju dobro, izgledaju i tacno pogadjaju zanr koji sam hteo za ovu jesen, ali nisam siguran da se za te pare koliko boemos kostaju mogu kupiti uistinu dobre cipele koji pritom ne samo da dobro izgledaju nego obecavaju i trajanje duze od jedne sezone. a mene opasno smara da menjam nesto sto mi se svidja i zato trazim da cipele mogu dugo da izdrze.nazalost, sve mi se cini da cu - nakon sto su mi se definitivno raspale 10 godina stare trickersice, morati opet da idem na slicno: loake banksth4971244585624loakes%20banks.jpg

Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...