Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Jel oni i dalje ujedaju sa cenama?
Prilično, ove sam platio 8000 din. Međutim, prošle godine sam bio kupio ovo:Shoes_iAEC1022437.jpgi dušu im izvadio, a one su i dalje u odličnom stanju, malo im se istanjio đon i ništa više. Računam na njih i za ovu, a moguće i sledeću godinu.
Link to comment

ima firma kompako iz beckereka koja pravi cipeliske na tu foru, vlasnik sam 2 para i odlicne su.u begisu su prodavali u planici valjda, il kako se vec zove ona prva radnja u merkatoru, kad se popnes stepenicama.a najbolje bi bilo otic do beckereka, tamo je i veci izbor i budu i po tisucu jeftinije, ja sve planiram al me mrzi.

Link to comment

Hvala! Zvaću ih koliko sutra da pitam plasiraju li se još negde po BG, pošto do Zrenjanina mogu, ali vikendom samo. Ovakve sam cipele jedino i nosio deset godina od srednje škole, od čega su mi najduže (4god) trajale neke kengaru (tako nešto), proizvođač iz Krnjače :) , a danas ih vidim samo u timberlendu, gde biju.

Link to comment

ma da, ove su bile otprilike 50 do 60 evrona maks, a stvarno su jako dobre, posto ih valjda prave za neke italijane.mislim da je i na bulevaru bila neka njihova radnja, aj bas napisi sta su ti rekli.

Link to comment

Baš kao što si i rekao - u "Alpini" (Merkator) i u Bulevaru. E sad, gospođa koja mi se javila, po svom prinanju, i nije iz službe nabavke/prodaje (svi ostali su na godišnjem, kaže ona), ali zna da je Beograd loše zastupljen njihovim asortimanom i nije sigurna za broj radnje u Bulevaru (misli da je 192), ali zna da se radnja (ili vlasnik, tu sam je već slabo razumeo) zove Dragan(a) Dević.Hvala Tebi u svakom slučaju.

Link to comment
U Camperu popust od 50% na svu obucu ... vredi pogledati dok josh nije probrano ...
ocu ove ako ima.625133BRN1R.jpggledo sam na sajtu imaju neke kuglichne lezzajeve u djonovima. Edited by nisam ja
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...