Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

kako da znam da ne valja ako ne isporobam?a realno imam toliko prelepa stopala da je smrtni greh da taj prizor ne delim sa okolinom.

Edited by ToniAdams
Link to comment
kako da znam da ne valja ako ne isporobam?a realno imam toliko prelepa stopala da je smrtni greh da taj prizor ne delim sa okolinom.
oćeš staviti metalno prstenje na svaki prst
Link to comment
u stvari, uopste ne volim niti nosim japanke/papuce po urbanim zonama.
isto.plus shto ja ne volim uopshte otvorenu obucu da nosim po gradovima,nekako mi fuj i gadno,zbog mojih stopala ne zbog grada
Link to comment

mrzim obucu. svu. mrzim. mrzim. mrzim.jebote, hodacu na rukama cim se popne iznad 25 celzijusa.neko mi je ovde davno napisao na moje da su kamperice neudobne nesto u fazonu - pa sta je tebi udobno, sladoled...uspela sam da isecem kozu na stopalu odozgo u sandali koja ima tri bijedna kozna kaisica debljine 4 mm. na drugom mestu, isto odozgo, isekle su me druge sandale. i jedne i druge su savrseno udobna obuca svakom normalnom. na trecem mestu, ka zglobu, isekle su me trece.in short - trenutno izgledam kao da sam hodala u macijim kandzama angry.gif

Link to comment
mrzim obucu. svu. mrzim. mrzim. mrzim.jebote, hodacu na rukama cim se popne iznad 25 celzijusa.neko mi je ovde davno napisao na moje da su kamperice neudobne nesto u fazonu - pa sta je tebi udobno, sladoled...uspela sam da isecem kozu na stopalu odozgo u sandali koja ima tri bijedna kozna kaisica debljine 4 mm. na drugom mestu, isto odozgo, isekle su me druge sandale. i jedne i druge su savrseno udobna obuca svakom normalnom. na trecem mestu, ka zglobu, isekle su me trece.in short - trenutno izgledam kao da sam hodala u macijim kandzama angry.gif
eee, a ja toliko volim obuću da me takvi problemi izlude, ali je se ne odričem ni u mislima. hrabro nastavljam dalje- lečim, pa opet nosim. neobjašnjiv mi je fenomen stare, već nošene obuće, koju kad obujem prvi put u sezoni, napravi masakr. najčešće se dešava sa letnjom obućom, jer se nosi na bosu nogu, tako da svakog leta pripremam, mackam po par dana pre nošenja sandalice, tj. kaiščiće, dok ne postanu toliko meke i sočne da svakom normalnom ne bi mogle ništa da naprave. međutim kod mene ni to nije garancija.posle ovog tvog posta, plašim se šta će da mi naprave ovi kaišćici:x38oja.jpgjuče kupila za svakodnevnu upotrebu, odgovara mi mala peta. odlučila se za crne jer mi trebaju iako su mi braon i neke sivkaste bile lepše. mada i ove dobro izgledaju na nozi.
Link to comment

najbolje prijateljice zenske noge - tanak 'sole' (djon?), tanka stikla, idealan (garmispartenkirhen) nagibmnogo sam jednostrana - platforme i debele stikle nikada ne bih nosila. ni te sve ravne bapske sandaleovaj très trash chic kao osveta za neodlazak na exit u patikama

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...