Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

1532-1-l.png
ove, zanimljive a opet svakodnevne. jer ako kupis one druge, moras i ostalih 75 sa maticnog sajta. a to moze dovesti do nezeljenih sajdefekata...
Link to comment

pa mozes prvo po kuci da ih nosis dok se ne naviknes...tako i ja sa novim shtiklamaedit. nesto sam htela al sad zaboravih

Edited by Leia
Link to comment

Leiche, evo ti inspiracija - toliko su bile ruzne da sam ih morala posedovati. i, ne, necu iznositi iz kuce. vise cu da ih koristim kao patofne...i jos su udobne :isuse:sramota:100_1845.jpg

Link to comment
Leiche, evo ti inspiracija - toliko su bile ruzne da sam ih morala posedovati. i, ne, necu iznositi iz kuce. vise cu da ih koristim kao patofne...i jos su udobne :isuse:sramota:
eh, pa tako zene kao mi pokazuju altruizam - usvajamo ruzne cipele :D ako ja otvorim dveri svog ormana-sa-van-muzevog-pogleda-odlozenim-ne-tako-cesto-nosenim-cipelicima, kakva bi se tu narnia ukazala bogo moj...
Link to comment
:Hail: za chohanove shar pejke i dalmatinerke otisla na sajt da nadjem slikice sandala (tj otvorenih cipela) koje kupih i ne mogu da se snadjem ali pronadjoh nesto interesantno - opcija check product. ubacis bar kod sa kutije i on ti izbaci u prozorcetu podatke o tvom paru cipela: stil, materijal, crtez i broj(size)
Link to comment
a, bre, zivanus, jesi ruzne kroksice, da se ne lazemo. da moram da biram izmedju ovih papuca i kroksica, ja bih isla bosa. :(
ahaa a znaš kakve bi ti onda bile pete? :lol:
Link to comment
a, bre, zivanus, jesi ruzne kroksice, da se ne lazemo. da moram da biram izmedju ovih papuca i kroksica, ja bih isla bosa. :(
+1apelujem da se kace samo lepi komadi zenske obuce, ima ovde nas u razvoju koji jos trazimo fetis.
Link to comment
+1
:lolol: šta +1? razmatrao si i papuče s metalnim prstenom? axaxaxaxxaxxa budi milostiv prema nama već razvijenima, jer mi zapravo možemo sve to da vizuelizujemo... vrućina je, srce se steglo... napadi smeha nisu dobrodošli... aaaaaaaaveć sam zamislila i facu bedmjuzika kad bi te video u tim papučama na nekom certu :lolol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...