Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

<_< al nije mi jasno kako ljudi/zene izdrzavaju po vrucini u zatvorenoj gumenoj obuci, tipa baletanke,
kad treba biti moderan, nista nije tesko :lol:
Link to comment
kad treba biti moderan, nista nije tesko :lol:
uh slazem se, osim kad je obuca u pitanju (lol). zuljanje u predelu stopala prosto nema zadovoljavajuci cost-benefit ratio
Link to comment

a sta je sa onim sada popularnim sandalama koje su kao polu-duboke i imaju neke kajsice preko zglobovato mi uopste nije jasno. sluzi li cemu? ili samo izgleda nekako... na pr lepo :huh:

Link to comment
sluzi li cemu? ili samo izgleda nekako... na pr lepo :huh:
neozbiljno pitanje za ovaj pdfkao i teorija da su neugledna stopala razlog za nosenje zatvorene gumene obuce, pa kome trebaju te dodatno nazuljane i prokuvane karakondzule :mellow:
Link to comment
ja bih kaznjavao one koji sa takvim nogama nose otvorenu obucu :fashisto:
pa cuj, ja to nisam otpisala kao mogucnost.
necu vise da se salim ovde, preozbiljni ste pa pa
zar sad, kad smo na pragu resenja...
Link to comment

Mene su japanke uvek klale na onom mestu između palca i dopalca i nema pomoći bilo koji model bilo kakava inovacija ne vredi....Takva mi konstrukcija stopala :(

Link to comment
Mene su japanke uvek klale na onom mestu između palca i dopalca i nema pomoći bilo koji model bilo kakava inovacija ne vredi....Takva mi konstrukcija stopala :(
isto :(a volim ih, vec na 20 stepeni oslobadjam prste na nogama. vrlo zdravo i prijatno. (pedikir pre toga = obavezan!)osim sto mi je konstrukcija prstiju takva da mi japanke stalno spadaju uz rizik da se sapletem i padnem.sva sreca pa je ove godine izaslo puno modela sam malenim trakicama.ups, sad sam se setila! ostao mi jedan par kod obucarke! moram ih podici danas!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...