Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ove borosane su super udobne. za ceo dan na nogama koliko zujim tokom letnjih dana, ni ne osetim ih.
:blink:edit: al će klinci da imaju do jaja tetkice po školama. Edited by dig_chohano
Link to comment

Ma, otkud znam, jbt, kad vidim da su uberkul postale neke šangajke koje izgledaju ko da ih je Kristofer Voken čuvao u vijetnamskom logoru na specifičan način ništa me više ne bi začudilo...

Link to comment
ove ipanema su super udobne. za ceo dan na nogama koliko zujim tokom letnjih dana, ni ne osetim ih.
pricamo o plasticnim sandalama? mislim da bih posle 2ipo koraka imala plihove (plikove? :isuse:blisters) treceg stepenaznaci i domace kreatorske cipele udobne? pricamo o LJ jelda? ne znam ko drugi...ove roze ne bih prvenstveno jer su roze, a i model sta znam ima boljih
Link to comment
tumblr_l2gmqbe7eL1qbvz80o1_500.jpg
borosane, animal print, fluorescentne boje...za tetkice na psihoaktivnim supstancama, super ide i uz onaj default gunj...ili su to kasirke
Link to comment
znaci i domace kreatorske cipele udobne? pricamo o LJ jelda? ne znam ko drugi...ove roze ne bih prvenstveno jer su roze, a i model sta znam ima boljih
Danijela Biskup. Ja sam sam ostala uskracena za baletanke od lakovane koze (boje peska recimo). A mogle su na sve da se nose.
Link to comment
pricamo o plasticnim sandalama? mislim da bih posle 2ipo koraka imala plihove (plikove? :isuse:blisters) treceg stepena
ipaneme su iznimno udobne
Link to comment
pricamo o plasticnim sandalama? mislim da bih posle 2ipo koraka imala plihove (plikove? :isuse:blisters) treceg stepena
nema sanse za zuljeve, ni posle milja i milja predjenih u jednom cugu sve gurajuci kolica i na njima plus napakovan celokupan soping. biliv ju mi, ovo kaze neko ko je imao istu predrasudu.
Link to comment

ja imam predrasudu prema svim japankama, ali zato sto su me sve do sada preklale izmedju palca i kaziprsta na stopalima.jedne sam isutirala po banovom brdu i nastavila bosa.imam jedne jedine neke krdzave od cetiri evra sto sam pazarila na pijaci u albufeiri, ali one stvarno imaju gramic i po tezine i nosim ih samo na moru. u stvari, uopste ne volim niti nosim japanke/papuce po urbanim zonama.

Link to comment

meni su japanke jedan od najomiljenijih modnih detalja. bas modnih. obozavam ih kao predmet, sjajno mi je da se iz tako malo materijala (racunajuci sa sve djonom) napravi nesto sto ce da privuce estetikom, da odskoci od okoline ili da zadrzi pogled na sebi. lako je cipeli da to izvede sa svim onim varijacijama u kolicini koze i drugih materijala, bojama, modelima, potpeticama. plus kako idu na lepo negovana stopala, perfect match. najstylish komad obuce :wub:

Link to comment

imam jedno glupo pitanjeda li su japanke izmislili japanci? inace, japanke su mi skroz kul. sto se kaze - mala zena od velike sladja

Link to comment
sto se kaze - mala zena od velike sladja
<_< a volim i ja japanke, ne znam kako tako nesto moze biti neudobno. ajd jos i da vam poverujem za te ipaneme, al nije mi jasno kako ljudi/zene izdrzavaju po vrucini u zatvorenoj gumenoj obuci, tipa baletanke, a ima ih i na stiklu kao na pr. ove vestvudke koje su maltene usle u masovnu upotrebumeilily-lady-dragon-pearl-shoes-melissa-vivienne-westwood.jpgedit. Brazilian shoe company, Melissa, collaborated with British fashion designer, Vivienne Westwood, to design the hottest high heel shoe of the season as part of Westwood’s Anglomania Collection.sta je to sa brazilcima i plasticnom obucom... Edited by Leia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...