Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

slabo rabim sandale, ne dadu nam na poslu. nek' napolju zeze sunce, nek' pali asfalt, krompirici moraju biti uredno spakovani u zatvorene cipelinke. najvolem klasicne modele na stiklu, al' nisam gadljiva ni na baletanke.kao ilustracija, isti model u dva pojavna oblika:

13062009694.th.jpg 13062009695.th.jpgprve su antilop, boje bele kafe, diskretno zumbane po obodu, a druge su drecavobele, kozne i skroz kitnjas ... ovaj, ne bas tako diskretno ukrasene. :Dleti, u slobodno vreme setam nanulice, svih boja, visina i oblika. :wub:

Link to comment

slabo rabim sandale, ne dadu nam na poslu. nek' napolju zeze sunce, nek' pali asfalt, krompirici moraju biti uredno spakovani u zatvorene cipelinke. najvolem klasicne modele na stiklu

i ja, klasika rulz.... :wub: kod nas isto pravilo na poslu... dress for success
Link to comment

ljubicasto-purpurno u 3am, mislim da se ni boja ne vidi s obzirom da je slikano cell i na slepo.gonzo, pa za mr L ti je kao peeping show , samo za odabrane i ovo je bio bonus potpomognut izdasnim i neodoljivim koktelima...tracy lord:do not wear white shoes after labor day

Edited by PussyGalore
Link to comment
Pre neki dan... Nije što su crno bele, al što lepo stoje, em su udobne... :wub:
Mene od ovih potpuno ravnih strašno bole noge. Sem toga, zar ti ne smeta ovako tanak đon da hodaš kad hodaš po gradu ceo dan. Ja se uglavno trudim da me malo veći sloj odvoji od betona.http://www.tamaris.de/flash_intro.php?lang=enOvi su mi favorite brend, nemačka marka, imam za sad tri para njihove obuće a super im je neka antishokk tehologija, stvarno se oseti razlika. Kalupi ekstra udobni, jedini problem je što na prihvatljiv dizajn naiđem u proseku svake druge godine... jel rekoh već da je nemačka firma?
Link to comment
Pre neki dan... Nije što su crno bele, al što lepo stoje, em su udobne... :wub:cipelice.jpg
moguce da sam operisan od ispravnog razmisljanja ali meni je ovo naj übersexy, mnogo vise od potpetica - pod uslovom da noga nije preko 37, maks 38, tu vec nista ne pomaze (starke eventualno).
Link to comment
jel mi imamo puma store negde u beogradu?sve mi se cini da je negde u knezu postojala, al juce ne videh.zna li neko?
mislim da ima kad se krene ka terazijama, sa strane preko puta McDonald'sa, mala radnjica negde ispred/iza onog ogavno fensi kafica i mislim da ima na Bulevaru negde u visini pocetka Tasmajdana (: i ima u Delti.
Link to comment
Pre neki dan... Nije što su crno bele, al što lepo stoje, em su udobne... :wub:cipelice.jpg
skroz po mom ukusu. slatke su.sad zamisljam neku braon/tirkiz kombinaciju, ili ljubicasto/crno, zeleno/zuto.. uh. Edited by vin
Link to comment

gospode boze ruznih li opanaka!!! ...katastrofa! pa ovo ni u mom selu ne nose...disgusting :puke:gde su ti dete oci?!?! jel ovo zenstveno?? stavi nesto lepo na nogu, voli svoja stopala....zasluzuju ukrase medju prstima...a mozda i ne :huh: ...

Edited by mustang
Link to comment
13062009694.th.jpg 13062009695.th.jpgprve su antilop, boje bele kafe, diskretno zumbane po obodu, a druge su drecavobele, kozne i skroz kitnjas ... ovaj, ne bas tako diskretno ukrasene. :D

Uuuu, bojim se da ovakvu fiziolosku reaciju nemam ni kad vidim neko mnogo zgodno momce. Zaljubljena sam. :wub:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...