Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

...'ovaj thread prepun dosadnih papuča i baletanki'...a sta fali gucci flip flop, obrati paznju na low key kombinaciju boja, neupadljiva a opet tako dominirajuca dusty rose.tory je mozda malo mainstreamski dekorativna, ali je fun sto bi rekli fashion victims.gazzo, kladim se da u kolekciji imas i tevu i birkenstock?

Edited by PussyGalore
Link to comment

nemam tevu, to ne volim na bazi etitjuda - ja zapravo nisam iz te wild & adventurous price. ove keen sam kupio zato sto mi treba nesto sto moze da mi tokom leta dublira u vise razlicitih prica tipa bicikl, kola, posao, hajking, plaza itd. teva je too light za to, one uopste nisu fit and forget kao sto se qrce.... ove imaju keen imaju djon da se branis od vracarskih staford terijera kad te zaskoce, majageri u glavu, urban survival.birkenstock imam - nakon visedecenijskog protivljenja morao sam da pokleknem (ipak sam ja jedan hamburški zet cool.gif) - i to iz cistog zezanja. ko me vidi van gajbe u njima, moz da bira sta da mi radi. doduse, opravdanje mi je da ih ne nosim na carape:=). pored toga, u poplavi svega i svacega nalazim da su neke birks na pravim zenskim nogama vrlo sexy.... doduse na tim istim nogama bi i gumeni opanak bio sexy, anyway

Edited by gazza1
Link to comment
evo na brzinu, samo za tebe i stidljivog gazzu,stari , dobri choo, mislim da bi louboutinke, za ovaj plemeniti i nadasve nevin forum bile eksplicitne
aj sad i jednu fotku iz profila, da vidimo štiklu. :) ovaj Gonzo samo izvoljeva, a ništa svoje ne kači. <_<
Link to comment
pa i ja imam birkestock klompe, ko ih nema, one su tako kultne.sto ne kupis vans ko covek, bog da te vidi.
imao nekoliko pari u zivotu, prve kupio kao klinac jos 1982. neces verovati ali vans je prilicno neudoban narocito za nas sa patkastim nogama. nosio sam ih iz qrcenja, one surferske dobro izgledaju, ali ove skechers (yakkkk! za brend) ubijaju koliko su dobre za nosenje. vise ne kupujem za na noge nista sto ima elemente torture.
Link to comment
a sta fali gucci flip flop, obrati paznju na low key kombinaciju boja, neupadljiva a opet tako dominirajuca dusty rose.
ok, ok, i stand corrected, gucci su dobre iako su gucci :) point je da topiku nedostaje višeeksplicitnih i ekskluzivnih komada obuće poput tvog choo-a. so keep up the good work pussie gal,ja i dalje čekam louboutina. :naughty:
Link to comment

Treba mi pomoc poznavalaca cena cizama u Beogradu. Ja dolazim u avgustu i planiram da nadjem neke fensi kozne cizme. :)e sad, nije da na Novom Zelandu nema lepih koznih cizama, ali: ili sam ja potpuno pogubila kompas kad su cene kod nas u pitanju ili ovde stvarno kozna obuca kosta bar 40% vise nego u Beogradu (a pri tome je izbor mnogo uzi).znaci, koliko bi, approximately, u BG kostale cizme slicne ovima:

Edited by estel
Link to comment
Sta mislis o ovim cipelama? Jasno mi je da je cela prica prevara, ali je prevara sa stilom.Meni su hitno trebale cipele, a imao sam pola sata da ih kupim. Jedino je ogavni Camper bio u blizini i zavrsio sam sa parom cipela koji vec mrzim.
Ove MBT izgledaju barem interesantno i nesvakidašnje. što ti kažeš, ako je prevara, onda je sa stilom. Mislim da vredi probati, ako ne koštaju neke nerazumne cifre.Camper cipele mi se nikako ne svidjaju, iako se mnogi kunu u njih.
Link to comment
Meni su hitno trebale cipele, a imao sam pola sata da ih kupim. Jedino je ogavni Camper bio u blizini i zavrsio sam sa parom cipela koji vec mrzim.
meni ova, i to bas ova, jedna od retkih muskih cipelica koja mi se baaas svidza
Link to comment

probao se te MTB cipele - ne konkretan primerak sa slike ali sa istim djonom. fora sa njima je u tome sto je zadnji deo djona (gde je peta) nizi od prednjeg tako da je celo drzanje tela u njima nesto drugacije nego u normalnim cipelama. proveo sam dobra pola sata u radnji pokusavajuci da se naviknem na to i na kraju sam odustao od kupovine, iako su cipele izgledale spektakularno dobro. generalno, hodanje je manji problem, cak stavise cini se da je to gde one stvarno rade dobar posao jer oblik djona pogoduje manjem umaranju, ali zato kada stojite u mestu, pheeeew. meni se cinilo da se konstantno njisem napred nazad, prosto nemate dovoljan oslonac u zadnjem delu. ne znam, mozda nekome to radi posao, meni ne. ono sto je cinjenica je da su nenormalno popularne u mestima gde postoje jaki campusi tipa berkeleya, santa cruza, itd.camper - pokusavam da se sa njih skinem vec barem 7-8 godina, otkako su postale opste mesto svuda na svetu i uopste mi ne uspeva, svake godine uspevam da na snizenju nadjem jedan ozbiljan mamojebacki model sto po pitanju estetike sto po pitanju funkcionalnosti. apsolutno najvazniji mainstream proizvodjac cipela vec 20 godina unazad (ako postoje toliko, svoje prve sam kupio negde pocetkom devedesetih).

Link to comment
camper - pokusavam da se sa njih skinem vec barem 7-8 godina, otkako su postale opste mesto svuda na svetu i uopste mi ne uspeva, svake godine uspevam da na snizenju nadjem jedan ozbiljan mamojebacki model sto po pitanju estetike sto po pitanju funkcionalnosti. apsolutno najvazniji mainstream proizvodjac cipela vec 20 godina unazad (ako postoje toliko, svoje prve sam kupio negde pocetkom devedesetih).
Iako ću sutra na ispovesti biti surovo kažnjen zbog ovoga, moram da se složim sa gazzom. 280. Волим удобност.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...