Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

U svakoj ženi čuči jedna Imelda...
jao, u meni ne, nikako. ja najiskrenije zelim samo jedan par dobre obuce u sezoni i to je sve. pri cemu, ako je obuca izdrzljiva, moz da bude i od prosle godine... moje najomiljenije papuce su bile jedne za svaku priliku, polini, jednostavne crne. nosila sam ih tri leta, nista drugo mi nije trebalo. posle je polini otisao u kavali, u stvari svi su otisli tamo...ove tvoje gore ortopedske su simpaticne. jedino sto ne resavaju problem sve u jednom. :)
Link to comment
jao, u meni ne, nikako. ja najiskrenije zelim samo jedan par dobre obuce u sezoni i to je sve. pri cemu, ako je obuca izdrzljiva, moz da bude i od prosle godine... moje najomiljenije papuce su bile jedne za svaku priliku, polini, jednostavne crne. nosila sam ih tri leta, nista drugo mi nije trebalo. posle je polini otisao u kavali, u stvari svi su otisli tamo...ove tvoje gore ortopedske su simpaticne. jedino sto ne resavaju problem sve u jednom. :)
Više sam mislila na situaciju da nekako teško odolevamo kad vidimo dobara par obuće da ga ne pazarimo čak i kad smo sa stanjem na računa na Vi,ili da nam baš taj par u tom trenutku i nije neophodan. Naravno to nije pravilo,mada česta situacija ženskog sveta koje poznajem je da recimo odu do grada da bi pazarile jednu stvar a vrate se sa parom cipela.A da, papuče nisu sve u jednom ali odlične za po kući,na poslu.
Link to comment

evo na brzinu, samo za tebe i stidljivog gazzu,stari , dobri choo, mislim da bi louboutinke, za ovaj plemeniti i nadasve nevin forum bile eksplicitne

Link to comment

now your talkin pusi, razdjeviči ovaj thread prepun dosadnih papuča i baletanki! :Hail:choo je tzar, me likeyJimmy%20Choo%20Hedi.jpg:heart:

Edited by Gonzo
Link to comment

ovo sam hteo da kazem gore....61444_OLV.jpg61444_OLV_B.jpg61444_OLV_E.jpghaha, kupio sam ovo u ubedjenju da ce se gilje od $15 raspasti posle 2 nosenja, kad ono ove se ne daju!i odlicno se zovu - TANTRIC PARADOXX - sve u svemu, zasmejavaju me cim ih nataknem, natikace jedne!

Edited by gazza1
Link to comment

dodjavola, presla me pusi, nije trebalo da se javljam dok ne vidim sta ce da okaci.ovako nakon ovih "pussy goes dita von teese" stylee aka "strings for no strings attached", ispado papucar. bolje da sam neke kopacke okacio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...